Jak zrobić stroje pielęgniarki

Admin 20 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić stroje pielęgniarki


Podczas gdy wiele nowoczesnych pielęgniarek nosi różne kolory, pielęgniarki tradycyjnie nosiły prim białe mundury białe buty i białą czapkę. Pielęgniarki w 1900 r. Miały skrobię, profesjonalny wygląd na ich temat. Czasami można znaleźć zabytkowe stroje pielęgniarskie na wystawie w muzeach lub szpitalach. Jedno wspólne mundurstwo było wypiętrzoną białą bluzką na krótką bluzkę z białą bluzką. Każda szkoła pielęgniarska opracowała własny projekt czapki, dzięki czemu nasadka jest elastyczna. Uzupełnij wygląd za pomocą granatowej peleryny z wełny i torby lekarskiej.

Rzeczy, których potrzebujesz

Biała bluzka Niebieska bluzka Białe buty z koronkami Pończochy Granatowa wełna z wełny Torba lekarska z akcesoriami Biały papier

Instrukcje

  • 1

Zszyj białe okładki. Daj mu kwadratowy pasek z ramionami, pasem biodrowym i pełną spódnicą poniżej kolan, jak pokazano na ilustracji.

2

Kup lub wykonaj krótką bluzkę z białą bluzką. Zamocuj białe paski papieru wokół końców rękawów, aby dotknąć autentyczności.

3

Zrób białą pielęgniarkę. Użyj sztywnej tektury wewnątrz ramy kapelusza, aby nadać ognistemu przodowi tę skrobię wygląd. Załóż włosy z powrotem.

4

Zrób marynowaną niebieską pelerynę z sztywnym kołnierzykem. Kup materiał lub użyj starego koce.

5

Kup parę białych butów z koronkami. Poszukaj pary starych skarpetek z szewami do tyłu nóg. Jeśli nie są dostępne, użyj płynu do korygowania White-Out do malowania białej linii na tylnej rajstopy.

6

Znajdź czarną torbę z szerokim dnem, która może służyć jako torba lekarska. Wypełnij je akcesoriami, takimi jak zabawka stetoskop, termometr, butelka na pigułki, notatnik i długopis.

Wskazówki:

Również popularne były inne jednolite style. Jedna miała długą prostą spódnicę, pasek w pasie i trzy czwarte rękawy długości. Poszukaj białych butów w sklepach oszczędnościowych kościołów lub używanych sklepach z odzieżą. Podszewka granatowej peleryny z jedwabiu lub poliestru daje mu wykończenie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.