Jak zrobić swój dom Roach Proof

Admin 6 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić swój dom Roach Proof


Roaches to twarde stworzenia, a kiedy już się ustabilizują, trudno się ich pozbyć. Przechowywanie karaluchów przed włamaniem do domu jest o wiele przyjemniejsze niż porażkowanie. Połączenie wykluczenia i rozdrażnienia bez powodu, aby pozostawać w spokoju, zazwyczaj wystarcza, aby utrzymać stwory w spokoju.

Rzeczy, których potrzebujesz

Uszczelniać

Ściereczki do czyszczenia i gąbki

Cement

Materiały budowlane

Uszczelki drzwi gumowych

Pojemniki szklane, metalowe lub ceramiczne

Odkurzacz

Spray do czyszczenia wszystkich celów

Pokrywa pokarmowa siatki

Instrukcje

  • 1

Uszczerbki i pęknięcia wokół okien nie mają znaczenia jak małe. Ściśnij korek do szczeliny lub wzdłuż krakingu i usuń nadmiar gąbką.

2

Uszczelnić wszystkie przestrzenie wokół rur z cementem lub odpowiednimi materiałami budowlanymi dla twojej własności, np. Tynkiem.

3

Zbadaj ściany i sufity pod kątem wszelkich innych możliwych pęknięć lub szczelin i uszczelnij odpowiednimi materiałami, zazwyczaj tynkami.

4

Zamontuj uszczelki gumowe na dnie drzwi zewnętrznych. Uruchamianie pod drzwiami jest popularną metodą wprowadzania do karaluchów.

5

Czystą kuchnię dokładnie, odkurzając wszystkie okruchy od dołu, za meblami i urządzeniami.

6

Umieść wszystkie suche jedzenie spiżarnia w puszkach lub słojach. Luźne jedzenie wygląda jak płocha do karalucha. Pokrywaj owoce. Jednak dekoracyjne może wyglądać miska świeżych owoców, może przyciągnąć szkodniki. Użyj odpornej na insekty pokrywy siatki.

7

Utrzymaj czystą czystość w kuchni. Przysmaki żywności na brudnych naczyniach czynią dobry obiad. Umyć lub przynajmniej wypłukać naczynia natychmiast po użyciu i wytrzeć wszelkie rozlany materiał. Przedstaw czas posiłków dla zwierząt domowych i nie zostawiaj ich żywności leżącej.

Wskazówki:

Jeśli regularnie otwierasz okna przez dłuższy czas, rozważyć zainstalowanie ekranów owadów siatkowych. Ekrany chronią również inne szkodniki, takie jak komary.

Po poważnym zarażeniu karpia, w domu po jak najkrótszym czasie po leczeniu, powstrzymaj powracające stwory.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.