Jak zrobić swój naturalny dezodorant jako środek antyperspirujący

Admin 8 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić swój naturalny dezodorant jako środek antyperspirujący


Wiele osób przełącza się na naturalne produkty dezodorantu z powodu możliwych skutków zdrowotnych chemikaliów stosowanych w tradycyjnych dezodorantach i antyperspirantach, takich jak aluminium, parabeny itp.

Niestety, podczas gdy wiele naturalnych produktów może działać jako dezodoranty, zwykle są one krótkie, jeśli chodzi o długotrwałe lub dobrze działające jako antyperspirant.

Oto jak zrobić swoją naturalną dezodorantę jako antyperspirant.

Instrukcje

Kup trochę sody do pieczenia lub skorzystaj z niektórych, które już masz. Używając codziennej różnorodnej sody do pieczenia, oprócz naturalnego dezodorantu, a teraz masz zarówno naturalny dezodorant, jak i antyperspirant.

Użyj naturalnego dezodorantu jak zwykle. Teraz oklepaj pieczenie sody pod twoimi rękami nad dezodorantem. Możesz użyć końcówek palców, niewielkiej szczotki do makijażu lub cokolwiek pracuje dla Ciebie. Soda oczyszczająca przykleje się do dezodorantu i nie tylko pochłania wilgoć, ale także zapach.

Dezodorant, który ma strukturę mokrą, będzie dobrze działać, na przykład żel.

Biorąc pod uwagę, że Twoje ciało może wymagać dostosowania, jeśli właśnie zacząłeś używać naturalnych dezodorantów. Może okazać się, że kilka tygodni lub nawet kilka miesięcy powtarzającego się używania dezodorantu z sody do pieczenia naprawdę zacząć dobrze działać dobrze.

Zastosuj świeży dezodorant i sody do wypalania co najmniej dwa razy dziennie, aby uzyskać optymalną wydajność.

Wskazówki:

Jeśli wystąpią jakiekolwiek podrażnienia skóry, przestań używać sody do pieczenia

Uważaj, aby nie wdychać sody do pieczenia podczas nakładania


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.