Jak zrobić swoją własną kurtkę tanio

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić swoją własną kurtkę tanio


Odzież jest jedną z najbardziej niepotrzebnie kosztownych potrzeb życia. Kurtka projektanta może kosztować ponad 200 USD, chociaż można samodzielnie zbudować kurtkę. Wzór i materiały połączone, dzięki czemu Twoja marynarka może kosztować zaledwie 20 USD. Nie tylko sprawia, że ​​Twoja kurtka jest tania, to jest jedyna w swoim rodzaju i osobista. Możesz kontrolować, jak bardzo jest tkanina kurtki i elementy ozdobne, takie jak przyciski lub łaty. Nawet jeśli masz pieniądze na marki projektantów, szycie to umiejętność, którą warto rozwinąć.

Rzeczy, których potrzebujesz

Wzór

Maszyna do szycia

Tkanina

Nożyczki do tkanin

Marker tkanin

guziki

Poprawki (opcjonalne)

Instrukcje

Kup wzór. Wzór jest planem kurtki i zazwyczaj kosztuje około 5 USD. Wzory występują w trudności i są oznaczone jako takie na opakowaniu. W pierwszym projekcie idź prostym wzorem. Są one dostępne w internecie lub w sklepie z artykułami sztuki i rzemiosła. Istnieją nawet strony internetowe poświęcone tworzeniu bezpłatnych wzorów stylu ogólnym dostępnych dla każdego.

Wybierz i kup sobie odpowiedni materiał do kurtki. Większość kurtek składa się z wytrzymałego materiału, takiego jak sztruks lub denim, zaprojektowany tak, aby wytrzymać elementy i zużycie. Niektóre kurtki są czysto dekoracyjne, składające się z lekkiej bawełny lub poliestru. Twój wybór materiałów określi, jak będziesz używać kurtki. Jest to również największy koszt, dlatego sprawdź skrzynki rabatowe lub dostawcy rabatów online dla materiałów, które lubisz.

Wybierz materiał, który najlepiej pasuje do skóry, np. Bawełna lub bielizna. Zależnie od tego, co wymaga Twój wzór, może nie potrzebujesz wkładki. Jeśli potrzebujesz, skonstruuj lekką tkaninę, która oddycha i jest zmywalny. Wybór materiałów zmywalnych to kolejny sposób na obniżenie kosztów, ponieważ chcesz ograniczyć drogie podróże do pralni.

Wytnij wzór z opakowania papierowego. Wzór jest prawdopodobnie wykonany z papieru woskowego. Przyklej wzór do materiału i śledź go na materiale. Wytnij materiał, aby pasował do wzorca. Najprawdopodobniej wycinasz dwie wersje tego samego wzoru - jedna na zewnątrz, druga na podszewkę.

Zetnij wykładzinę z materiałem zewnętrznym. Weź wszystkie różne kawałki i wsuń do podszewki. Pamiętaj, aby wszystko było prosto i przycinać nadmiar materiału.

Zgnij kawałki, aby zrobić luźną wersję kurtki. Przy użyciu szpilki do odzieży należy założyć różne części płaszcza. Powinieneś mieć około siedmiu sztuk w zależności od tego, czy zdecydowałeś się użyć kaptura lub nie.

Szyj marynarkę razem. Najpierw zszyć ramiona do korpusu kurtki. Następnie zszyj kaptur. To zakończy kurtkę.

Dodaj dodatki. Jeśli chcesz kieszenie, zamki błyskawiczne lub przyciski, nadszedł czas, aby je dodać. Można również dodać łaty i inny materiał, aby dostosować kurtkę do gustu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.