Jak zrobić sztuczne drzewa bonsai

Admin 22 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić sztuczne drzewa bonsai


Sztuczne drzewa bonsai są idealne dla tych, którzy kochają wygląd bonsai, ale nie chcą zajmować się craftingiem i utrzymaniem naturalnego bonsai. Ponieważ sztuczne drzewa bonsai mogą czasem być tak drogie, jak naturalne drzewa bonsai do zakupu, sprawia, że ​​pomysł uczynienia własnego bonsai jeszcze bardziej atrakcyjne. Wykonywanie własnego sztucznego drzewa bonsai zapewnia również możliwość dostosowania go tak, aby mieć naprawdę unikalny dzieło sztuki dla domu lub biura.

Rzeczy, których potrzebujesz

Wyczyść lakier epoksydowy

Uniwersalny klej craftera

Ozdobne skały

Drut z bonsai miedzi

Sztuczne liście i kwiaty

Zwykły lub wstępnie ukształtowany kawałek drewna

Nóż do rzeźbienia drewna

Bonsai pot

Jak zrobić sztuczne drzewa bonsai

Zakup garnka bonsai, aby umieścić swoje sztuczne drzewo bonsai w. Garnki Bonsai są płytkie pojemniki, które zazwyczaj są wykonane z ceramiki. Prawdziwy garnek z bonsai sprawi, że sztuczne bonsai stanie się bardziej oryginalne.

Jak zrobić sztuczne drzewa bonsai


Znajdź lub kupić kawałek drewna do wykorzystania na podstawie sztucznego drzewa bonsai. Możesz kupić taki, który jest już rzeźbiony naturalnymi krzywymi i odwołania. Jeśli zdecydujesz się wykonywać własne rzeźby, możesz dostosować bazę sztucznego drzewa bonsai do dowolnego miejsca. Pamiętaj, że musi mieć gałązki, które wysuwają się płaską podstawą na górze, aby utrzymać sztuczne listowie.

Jak zrobić sztuczne drzewa bonsai


Zbierz kolekcję ziemistych, dekoracyjnych skał. Możesz je kupić na świeżym powietrzu lub po prostu kupić je w sklepie z artykułami sztuki. Wiele bonsai ma ozdobne wypełnienie kamieniami na glebie w garnku bonsai. Ten wypełniający rock zwiększa atrakcyjność ogólnego wyglądu. Pomoże to również sztuce bonsai być mocniejsze i długotrwałe, ponieważ na bazie skały można zastosować przezroczystą powłokę epoksydową.

Jak zrobić sztuczne drzewa bonsai


Umieść drewnianą podstawę drzewa w doniczce bonsai pełnej dekoracyjnych skał. Otwórz skały tak, aby wyglądały tak, jak chcesz. Zastosuj żywicę epoksydową do podstawy skalnej w garnku. Niech ten zestaw i wyschnie przez noc.

Wybierz sztuczne rośliny lub rośliny kwitnące z lokalnego sklepu z rękodzierami. Ponieważ bonsai wykonano z setek różnych rodzajów roślin i drzew, możesz wybrać coś, co chcesz, aby sztuczny bonsai.

Użyj mocnego, uniwersalnego kleju do rzemiosła, aby zastosować listki i kwiaty, tak jak wybierasz, do górnej części gałęzi bonsai. Użyj drutu miedzianego bonsai, aby owinąć wokół liści i drewnianych gałęzi i podstawy, aby zabezpieczyć górną część drzewa bonsai. To utrzyma wszystko razem, podczas gdy klej wysycha, a nawet może pozostać w razie potrzeby, ponieważ wiele naturalnych drzew bonsai ma to okablowanie do bonsai szkolenia oddziałów. Może nawet dodać do prawdziwego wyglądu.

Wskazówki:

Trzymaj sztuczny bonsai kurzu, aby zachować wygląd prawdziwego bonsai.

Nie pozostawiaj sztucznej bonsai siedzącej w bezpośrednim świetle słonecznym. Kolor liści zanika, jeśli zostanie wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych przez dłuższy okres czasu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.