Jak zrobić tkaniny headbord kwiat

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić tkaniny headbord kwiat


Opaski są w różnych kolorach, materiałach i tkaninach, a to nie tylko dla dorosłych. Jednym z najbardziej uroczych zastosowań opasek na głowę jest dla dziewcząt. Ponieważ wiele niemowląt nie ma dużo włosów, a dziewczyny czasem wyglądają jak chłopcy w tym wieku, opaska z kwiatem tkaniny jest dobrym dodatkiem do pokazania ludziom, że Twoje dziecko jest dziewczynką.

Rzeczy, których potrzebujesz

Elastyczny, szerokości 1/2 cala

Wstążką grosgrainową

Igła

Wątek

Agrafka

Wstążki kwiaty

Instrukcje

Zmierzyć głowę dziecka przez owinięcie go kawałkiem wąskiego sprężystego, gdzie oparła się taśma. Wytnij taśmę elastyczną. Nieznaczne rozciąganie elastyczne sprawia, że ​​zespół jest na miejscu.

Wytnij dwa kawałki wstążki grosgrainowej o długości 3 cali dłuższe niż elastyczne. Umieść złe krawędzie wstęgi razem. Szyj krawędzie wstęgi razem tworząc tunel elastyczny, aby przejść przez. Użyj maszyny do szycia lub szyć małe ściegi ręcznie.

Przykręć kołek zabezpieczający na jednym końcu jednego z taśm i pociągnij go przez tunel na drugą stronę wstążki. Użyj palców, aby wsunąć kołek zabezpieczający. W efekcie to, co robisz, to odwrócenie wstążki po prawej stronie. Przykręć kołek zabezpieczający do jednego końca elastycznego.

Wkręcić element elastyczny przez tunel wstęgowy. Trzymaj końcówkę elastyczną bez jednej szyny zabezpieczającej. Popchnij elastyk przez tunel, używając kołka zabezpieczającego jako prowadnicy i popychając tkaninę do kołka, aż do momentu, w którym cały kołek zostanie naprężony i elastyczny.

Szyj dwie krawędzie elastyczne, aby utworzyć koło wstęgi z elastyczną stroną wewnętrzną. Szynij wstążki do siebie nawzajem. Nie martw się o surowe krawędzie, ponieważ kwiat tkaniny pokryje go. Taśma będzie lekko falowana, ponieważ jest dłuższa niż elastyczna.

Zamocuj wstążki jedwabiu wstążkami do opaski na głowie w miejscu wstęg z kilkoma szwami. Można również użyć kleju tkaninowego dla dorosłego paska. Głowa niemowlaka jest bardziej wrażliwa, ponieważ nie ma włosów do poduszki na głowę. Klej może podrażniać skórę głowy. Wybierz róże większe niż szerokość wstążki lub użyj więcej niż jednej róży.

Wskazówki:

Użyj tej samej techniki z szerszą wstążką i większymi kwiatami, aby dorosły pałąk. Wstążka Grosgrain wygląda tak samo po obu stronach. Jeśli stosujesz małe ściegi blisko siebie, nie będziesz musiał odwrócić tunelu wstążki na zewnątrz.

Gdy dziecko rośnie, upewnij się, że opaska nie jest zbyt ciasna.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.