Jak zrobić własną platformę łóżko na 50 dolarów

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić własną platformę łóżko na 50 dolarów


Jednym z najtańszych sposobów budowy ramki platformy jest użycie bloków cinder. Nie trzeba kupować drogiego drewna, metalu lub śrub; Nie potrzebujesz narzędzi, a ponieważ materiały mogą być tak tanie, nawet jeśli masz łóżko typu king-size, całkowity koszt może wynosić poniżej 50 USD.

Rzeczy, których potrzebujesz

Gruby arkusz sklejki 1/2 cala

Bloki wirówek

Piła tarczowa

Miarka

Instrukcje

  • 1

Ustal, ile bloków popiołu będzie potrzebne w zależności od rozmiaru łóżka. Na podwójne łóżko potrzebujesz czterech bloków, na podwójne łóżko potrzebujesz pięciu bloków, na łóżku typu queen potrzebujesz dziewięciu bloków, a na łóżku królewskim będziesz potrzebować trzynastu bloków.

2

Pomiar i cięcie arkusza sklejki tak, aby odpowiadało ono rozmiarowi łóżka. Będziesz chciał odjąć jeden dodatkowy cal od długości i jeden dodatkowy cal od szerokości, jednakże, aby uniknąć uderzenia nóg lub stóp po stronie arkusza sklejki po umieszczeniu materaca na wierzchu.

3

Umieść cztery bloczki na podłodze, tak aby odpowiadały one czterem narożnym łóżkiem. Położyć bloki po bokach.

4

Umieść dodatkowe klocki na podłodze, jeśli masz materac większy od bliźniaka. Umieść jedną kostkę w środku konfiguracji, jeśli masz podwójne, królowe lub królewskie materac. Ponadto, w przypadku materaca królowego umieścić dodatkowy blok na środku każdej strony plus jeden w środku na głowie i stopie, a na królewski materac układają cztery dodatkowe bloki - rozmieszczone równomiernie - między zewnętrznymi klockami a środkiem Blok wielkości królowej.

5

Położyć arkusz ze sklejki na bloczkach i ponownie zorganizować konfigurację bloków w razie potrzeby. Umieść materac na wierzchu arkusza sklejki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.