Jak zrobić własne karty pokemon

Admin 46 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić własne karty pokemon


Gra z kartą Pokemon była zjawiskiem, kiedy pojawiło się po raz pierwszy i pozostaje popularne dziś. Miliony dzieci z krajów na całym świecie zbierają się i bawią się kartami Pokemon. Może to być frustrujące, aby grać bez rzadkich lub kosztownych kart lub mieć pomysł na własną kartę Pokemon, której nie możesz zobaczyć w oficjalnej formie. Szereg stron internetowych może pomóc, umożliwiając tworzenie i drukowanie własnych kart Pokemon do swobodnego odtwarzania.

Rzeczy, których potrzebujesz

Drukarka kolorowa

Nożyczki

Rękawy karty

Typowe karty Pokemon

Instrukcje

  • 1

Przejdź do oficjalnego serwisu Pokemon i kliknij niebieskie pole "Card Info" (Informacje o karcie) w prawym dolnym rogu. To zabierze Cię do bazy danych kart, gdzie można znaleźć informacje o kartach.

2

Zaprojektuj dane dla zupełnie nowej karty Pokemon. Podaj numery dla wszystkich właściwych kategorii reguł, takich jak rodzaj karty, jaki rodzaj ataku, jego punkty trafienia i wszelkie specjalne zasady, które może posiadać. Przetestuj w talii i zagraj przed przyjaciółmi, zanim skończysz. Pomoże to zwiększyć równowagę kart.

3

Zarejestruj się w witrynie PMC lub zaloguj się na MyPokeCard i użyj ich szablonów do wypełnienia danych kart Pokemon. Jeśli chcesz wydrukować istniejącą kartę, ważne jest, aby wszystkie reguły znalazły się dokładnie tak, jak na oficjalnej karcie. Nawet małe zmiany mogą zmienić sposób gry.

4

Dołącz zdjęcie karty, ciągnąc ją z Internetu lub projektując własne oprogramowanie, takie jak Adobe Photoshop. Zapisz go na swoim komputerze, gdzie można go łatwo znaleźć, a następnie przesłać go na MyPokeCard za pomocą funkcji przesyłania. Naciśnij przycisk "Wyślij", jeśli używasz PMC i poczekaj, aż karta zostanie zamknięta.

5

Kliknij prawym przyciskiem myszy nową kartę, niezależnie od używanej witryny i zapisz ją na swoim komputerze.

6

Wydrukuj kartę na drukarce kolorowej przy użyciu standardowego białego papieru do drukowania, a następnie wyciąć otaczający papier, dopóki karta nie będzie odpowiednia.

7

Umieść wspólną kartę Pokemon - coś taniego, że masz wiele kopii i które nie zostaną pominięte, jeśli ją zgubisz - do elastycznej plastikowej karty. Możesz kupić rękawy niedrogie w większości gier i hobbystów, lub online w witrynach kart.

8

Wsunąć wydrukowaną kartę na wierzchu istniejącej karty Pokemon w rękawie. Twarz nowej karty powinna być widoczna.

9

Załóż plastikowe rękawy na wszystkich pozostałych kartach Pokemon, które chcesz użyć w talii. Rękawy powinny mieć ten sam kolor i design na plecach, co jednolite pokładzie. To pozwala grać z nową kartą w sprawiedliwy i sprawiedliwy sposób.

Wskazówki:

Jeśli martwisz się, że wydruk wydostał się z tulei karty, zetrzyj ją z przodu istniejącej karty Pokemon.

Standardowy rozmiar karty Pokemon wynosi 2 1/2 cala szerokości o 3 1/2 cala wzrostu. Upewnij się, że wydruki są dokładnie takie same.

Drukowane karty Pokemony są świetne do ćwiczeń i gier ze znajomymi, ale nie są dozwolone w oficjalnych turniejach. Nawet kopie oficjalnych kart muszą być "prawdziwe" - fałszerstwa lub wydruki są niedozwolone. Jeśli stworzyłeś zupełnie nowe karty i grasz ze znajomymi, pamiętaj, aby im powiedzieć, że robisz to i pozwól im zawetować nowe karty, które nie są uczciwe.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.