Jak zrobić zaproszenia na Facebooku

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić zaproszenia na Facebooku


Facebook rozpoczął się jako sieć społecznościowa dla studentów, ale teraz stał się popularny wśród uczniów szkół średnich, firm, grup kościelnych, klubów książek i innych grup społecznych. Jedną z opcji, która sprawia, że ​​Facebook jest tak popularny, jest możliwość szybkiego i prostego tworzenia zaproszeń na wszelkiego rodzaju imprezy. Umożliwia to również zapraszanie osób bezpośrednio przez stronę internetową i śledzenie odpowiedzi gości na to wydarzenie, aby zobaczyć, ile osób uczestniczy, nie uczestniczy, ani nie ma pewności.

Rzeczy, których potrzebujesz

konto na Facebooku

Instrukcje

Zaloguj się na swoim koncie Facebook. Spowoduje to przejście do ekranu głównego.

Kliknij ikonę kalendarza oznaczoną "Wydarzenia" w polu "Aplikacje". Na dole strony pojawia się również pasek narzędzi, który pojawia się na każdej stronie w serwisie Facebook. Kliknięcie ikony kalendarza na tym pasku narzędzi spowoduje również przejście na stronę Zdarzenia.

Kliknij przycisk "Utwórz wydarzenie". Spowoduje to przejście do pierwszego etapu strony tworzenia Zaproszenia.

Wypełnij wszystkie potrzebne informacje o wydarzeniu w pustych miejscach. Musisz umieścić nazwę wydarzenia, hosta, typ zdarzenia i lokalizację. Możesz również wybrać tagline dla swojego tytułu, opisu, czasu rozpoczęcia i zakończenia oraz numeru telefonu kontaktowego lub e-maila. Po zakończeniu kliknij przycisk "Utwórz wydarzenie".

Dostosuj zaproszenie na następnej stronie. Możesz przesłać zdjęcie i dostosować poziom prywatności wydarzenia. Istnieje możliwość poinformowania go, czy mogą przywieźć przyjaciół. Możesz również włączyć lub wyłączyć posty ścienne, posty wideo, posta internetowe i pozycje opublikowane przez gości. Ostatnia opcja na stronie to "Dostęp", która określa, czy zdarzenie jest otwarte, zamknięte czy tajne. Te opcje są opisane szczegółowo na stronie. Po zakończeniu kliknij przycisk "Zapisz".

Określ, do kogo chcesz zaprosić i umieścić je na liście gości na ostatniej stronie. Wszyscy znajomi z Facebooku są wymienieni w polu po prawej stronie w sekcji "Zaproś znajomych". Gdy zaznaczysz pole obok nazwiska, zostanie dodany do listy. Istnieje również pole, w którym można zaprosić osoby, które nie mają konta na Facebooku, wprowadzając swoje adresy e-mail. Po zakończeniu listy możesz dodać wiadomość osobistą, która zostanie wysłana z zaproszeniem. Kliknij przycisk "Wyślij zaproszenia". Twoje wydarzenie zostało utworzone i zaproszenia zostały wysłane.

Wskazówki:

Po utworzeniu wydarzenia możesz go nadal edytować na kilka sposobów. Wróć do strony Wydarzenia i kliknij zdarzenie utworzone z listy poniżej. Pod zdjęciem wydarzenia znajduje się lista opcji. Możesz zaprosić więcej osób, aby je przesłać, edytować informacje, wysyłać wiadomości na listę gości, wydrukować listę gości lub anulować wydarzenie.

Pamiętaj, że niektórzy ludzie nie regularnie sprawdzają swoich kont e-mailowych i Facebook. Zapoznaj się z inną formą zaproszenia, taką jak ogłoszenie osobiste lub rozmowy telefoniczne, aby zagwarantować wszystkim wiedzę o wydarzeniu.

Jeśli musisz znać dokładną liczbę osób uczestniczących, nie polegaj na odpowiedziach na zaproszenia na Facebooku. Postępuj zgodnie z każdą osobą, ponieważ wiele osób odpowie na Facebooka, a następnie postanowi inaczej.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.