Jak zrobić zwinięty wkład do butelek do herbaty

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jak zrobić zwinięty wkład do butelek do herbaty


Przekręć słoik Mason lub butelkę do jamy ustnej w uchwyt świeczki, wykonując wstawkę do przewodów do świecy z herbatą. Lampki herbaciane to małe świeczki o średnicy 1 1/2 cala i wysokości 5/8 cala z aluminiowymi uchwytami. Ta wkładka pasuje do światła herbaty i wisi z jar lub butelki w ustach. Świeca z herbatą będzie bezpieczna wewnątrz butelki z dala od wiatru, więc nie jest tak prawdopodobne. Ułatwia także wymianę świecy.

Rzeczy, których potrzebujesz

Linijka

Przewód rzemieślniczy lub użyteczny

Nożyce do drutu

Szczypce

Świeca lekarska

Butelka doustna lub słoik

Instrukcje

  • 1

Zmierz wysokość butelki lub słoika. Rozwiń drut, aby podwoić tę długość i pociąć za pomocą nożyków do cięcia.

2

Trzymaj jeden koniec przewodu z boku świeczki z herbatą i przekręć drut wokół świecy. Wykonaj cztery razy wokół świecy zaparzonej herbatą za pomocą przewodu, tworząc cewkę.

3

Wyjąć świecę z cewki. Kształt zwinięty drut w bardziej wydłużony kształt, tworząc "gniazdo" dla świecy, do której można wsiąść. Umieść świecę w kręgu jako odniesienie do kształtu cewki. Użyj szczypiec do kształtowania drutu.

4

Zdejmij prostą końcówkę drutu, a cewka u dołu.

5

Złóż ostatnie 2 cale końcówki przewodu. Lekko wygiąć ten zagięty koniec, aby utworzyć haczyk, aby zawiesić nad wylotem butelki lub słoika.

6

Włóż świeczkę herbacianą do cewki. Zapal świeczkę. Ostrożnie podnieś wkładkę i włóż ją do butelki lub słoika. Odłóż zakrzywiony koniec w usta butelki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.