Jak zwrócić prezent do celu

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jak zwrócić prezent do celu


Święta, urodziny i specjalne okazje są często obchodzone przez prezenty. Niestety, zdarzają się przypadki, gdy dar, choć dobrze umyślny, nie pasuje do zainteresowania odbiorcy. W takich przypadkach oszczędny jest zwrot prezentu na coś bardziej odpowiedniego. Ten proces może być często zniechęcający, z długimi liniami i określonymi zasadami zwrotu. Zwracanie przedmiotów w firmie Target nie musi być wyczerpujące, jeśli zastosujesz się do jej zasad. Niezależnie od tego, czy wraca się do sklepu czy online, proces jest prosty, jeśli wykonasz kilka podstawowych kroków.

Rzeczy, których potrzebujesz

Otrzymanie prezentu

Opakowania

Identyfikacja zdjęć

Docelowa zwrot w sklepie

Znajdź pokwitowanie. Bez otrzymania, cel nie pozwala Ci zwrócić przedmiotu. Jeśli jednak dar prezentu chce, przedmiot może zostać sprawdzony przez kartę kredytową użyta do zakupu przedmiotu.

Przed przejściem do sklepu upewnij się, że masz wszystkie opakowania i akcesoria. Target stwierdza, że ​​jest to konieczne do zwrotu jakichkolwiek przedmiotów.

Przynieś pokwitowanie prezentem za pomocą elementu do obszaru usług dla gości. Firma docelowa twierdzi, że masz 90 dni na odesłanie przedmiotu od momentu jego zakupu. Niektóre elektroniczne elementy, takie jak gry wideo lub płyty CD, nie mogą być zwrócone, jeśli są otwarte i mogą być wymieniane tylko. Firma docelowa oświadcza, że ​​odprawy i odprawy są zwracane przy obecnej cenie rozliczeniowej.

Otrzymaj zwrot w postaci karty prezentowej. Według Target wszystkie odbiorcy prezentów, którzy zwrócą przedmiot, będą otrzymywać kartę podarunkową za kwotę przedmiotu.

Zwróć element z rejestru prezentów. Proces jest prostszy, szczególnie jeśli przedmiot został zarejestrowany w Twoim sklepie z prezentami. Firma docelowa oświadcza, że ​​musisz po prostu przynieść pokwitowanie odbioru do obszaru usług dla gości. Jeśli nie otrzymasz pokwitowania, możesz wydrukować "Dziennik zakupów upominków", który może być używany zamiast dokumentu otrzymującego prezent.

Target.com Online Returns

Więcej informacji można znaleźć w centrum zwrotowym online Target.com. Jest strona przeznaczona na powrót prezentów online.

Jak zwrócić prezent do celu


Wprowadź swój numer zamówienia z opakowania. Target mówi, aby skontaktować się z działem obsługi klienta online pod numerem telefonu 1-800-591-3869, jeśli brakuje zapłaty. Jeśli potrzebujesz tej trasy, potrzebujesz imienia, adresu e-mail i numeru telefonu przekazującego. Biuro obsługi klienta może następnie wyszukać numer zamówienia.

Zwróć zamówienia online w 90-dniowym oknie. Target.com ma 90-dniową politykę zwrotu, taką samą jak sklep. Inne postanowienia, takie jak rzeczy nieotwarte, są takie same, jak zasady zwrotu w sklepie.

Skorzystaj z internetowego centrum zwrotnego w witrynie Target.com, aby przygotować etykietę wysyłkową dla Twojego powrotu. Centrum powrotu będzie Cię krok po kroku przez proces. Według Target.com, zwracaj przedmioty o wadze powyżej 150 funtów powinny być skoordynowane z serwisami gości online Target.com.

Wskazówki:

Jeśli nie otrzymasz pokwitowania prezentowego, możesz delikatnie poprosić darowca o jeden.

Firma docelowa oświadcza, że ​​nie poinformuje dawcy o powrocie z internetu.

Docelowi odbiorcy z witryny Target.com otrzymają kartę upominkową Target.com, która zostanie wykorzystana do przyszłego zakupu.

W witrynie Target.com koszt wysyłki zostanie odliczony od zwrotu.

Niektóre przedmioty podlegają 15-procentowej opłacie za zregenerowanie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.