Jaki rodzaj wołowiny dla kanapki z wołowiny wołowej?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jaki rodzaj wołowiny dla kanapki z wołowiny wołowej?


Kanapki z wołowiny wołowej to tradycyjny produkt sprzedawany w delis i restauracjach, a także w wielu domach. Można wypieścić kanapki wołowe z dodatkiem toppings, takie jak ser, cebula, sałata, pomidor i wiele przypraw, ale kluczowym elementem kanapki jest wybór kawałka mięsa.

Polędwica

Część polędwna wołowiny często daje najdelikatniejsze wycięcie mięsa, które również ma tendencję do najdroższych. Najlepszym wyborem jest polędwica, która jest chuda i zachowuje smak bardzo dobrze. Górna polędwica i polędwica nie są tak delikatne jak polędwica, ale mają bardziej solidny smak, który czyni je idealnymi do wypiekania kanapek wołowych. Ponieważ są tak delikatni, kawałki mięsa wołowego nie wymagają dużo marynowania i powinny być gotowane średnio rzadkie lub średnie dołek, aby uzyskać maksymalny smak.

Okrągły Pieczeń

Okrągła pieczona wołowina jest wycięta z zagłębienia lub tylnej części krowy i jest bardziej przystępna niż większość kawałków biodra. Ma tendencję do mniej przetargu niż przecięcie łopatki tak marinować przed gotowaniem. Może też zawierać trochę tłuszczu, więc przycinaj je dobrze, pokroić w cienkie i na ziarno, aby uzyskać optymalne mięso z mięsa pieczonego wołowego. Przyprawić okrągłe kawałki pieczeń według smaku. Pociągnij świeży czarny pieprz i olej na mięso przed pieczeniem, aby wydobyć smak i nawilżać mięso. Unikaj zbyt rozgotowania, ponieważ okrągły pieczony może się wyschać w krótkim czasie.

Żebro

Sekcja żebrowa krowy wytwarza aromatyczne kawałki mięsa, takie jak pierwotne żebro, stek z żeber, stek z żeberka i żeberek ribeye. Pierwsze żebro z żeberka i żeberka jest bez kości, delikatne i ma silny smak wołowy z marmoladą w mięsie. W przypadku kanapek z wołowiną wołową wybierz bez kości żeberka, użyj minimalnych przypraw, takich jak olej, sól i pieprz i umieść na grillu lub wewnątrz piekarnika. Ugotuj średnio lub średnio dobrze. Podziel się na cienkie porcje, aby użyć do delikatnej kanapki.

Skrzydło

Mięso z boku jest wycinane z obszaru żołądka krowy i zazwyczaj jest płaskie i cieńsze niż taśmy biodrowe, okrągłe i żebro. Cięcia po bokach są chude i zachowują silny smak, ale trudniejsze do żucia. Marinate boków na boki przez kilka godzin lub nawet na noc przed gotowaniem. Ponieważ mięso jest cienkie, gotuje się dobrze na patelni w krótkim czasie. Ułóż mięso boków na ziarno, aby zwiększyć czułość i wymieszać paski mięsa na kanapkę z pieczoną wołowiną.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.