Jaki stopień trzeba uzyskać, aby być inżynierem motocykla?

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Jaki stopień trzeba uzyskać, aby być inżynierem motocykla?


Inżynier motocykli jest tytułem zatrudnienia, którego nie znajdziesz w Podręczniku pracy w USA w sprawie statystyk dotyczących pracy w statystyce. To nie znaczy, że nie ma wielu dróg akademickich prowadzących do projektowania, budowania i pracy motocykli.

Licencjat W Inżynierii

Licencjat magistra inżyniera w dziedzinie inżynierii mechanicznej zapewnia studentom umiejętności projektowania i analityczne, aby pracować we wszystkich etapach tworzenia motocykli, od pomysłu poprzez prototypowanie do testowania produktu końcowego. Inżynierowie mechaniczni mogą mieć pracę biurową, ponieważ mają pracować na warsztacie.

Licencjat z Nauk Stosowanych

Licencjat z zakresu nauk stosowanych w dziedzinie inżynierii mechanicznej obejmuje podstawy projektowania i nauk stosowanych. Te obszary nauki przygotowują studentów do pracy z motocyklami z praktycznej perspektywy, a nie teoretycznej.

Associate of Science

Koordynator nauk technicznych w dziedzinie technologii inżynierii mechanicznej może zapewnić studentom umiejętności techniczne do pracy wraz z inżynierem mechanicznym oraz wspomagać takie zadania jak instalowanie i testowanie systemów mechanicznych w motocyklach oraz dokumentowanie procesu.

Technikum

Mała mechanika silników, specjalizująca się w motocyklach, zazwyczaj uczęszcza i kończy specjalistyczne szkoły techniczne. Programy te nie mogą prowadzić do uzyskania stopnia lub oficjalnej certyfikacji, ale oferują możliwość rozpoczęcia kariery w inżynierii motocyklowej.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.