Jakie są korzyści z picia cytryny Juice codziennie?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Cytryny są uważane za zioło lecznicze z pysznymi owocami cytrusowymi, których właściwości i zastosowania są szeroko korzystne dla zdrowia organizmu. Po zrozumieniu niektórych korzyści płynących z picia soku z cytryny codziennie, łatwo zrozumieć, dlaczego cytryna jest tak ceniona w naturalnym zdrowiu i profilaktycznym.

Jakie są korzyści z picia cytryny Juice codziennie?


Kiedy pić

Picie soku z cytryny codziennie, szczególnie rano, skacze perystalty układu pokarmowego, a według RealSelf stymuluje detoksykację organizmu.

Równoważenie pH

Cytryny przyczyniają się do przywrócenia równowagi do pH ciała. Wiele potraw zwiększa kwasowość organizmu; Dlatego picie soku z cytryny codziennie jest zdrowym sposobem neutralizacji kwasów.

Przepis

Pić sok z cytryny rozcieńczony w ciepłej wodzie dla kojącego efektu na trawienie. RealSelf zaleca dwa lub trzy plasterki cytryny lub dwa cytryny i jeden pomarańczowy dodany do galonu wody.

Korzyści z witaminy C

Według cytatu Oohoi witamina C w cytrynach jest korzystna dla bakterii, wirusów i innych szkodliwych mikroorganizmów.

Witaminy i minerały

Według Oohoi cytryny są bogate w witaminy i minerały. Wapń, potas i magnez znajdujący się w cytrynach pomagają zbudować zdrowy układ nerwowy i zdrowe zęby i kości.

Śmieszny fakt

Cytryny były obce w Europie, ale ich zalety wkrótce sprawiły, że ich import był bardzo popularny. Zgodnie ze stroną internetową Zapytaj Biologa na Arizona State University, marynarze mieli przydomek "limeys", ponieważ używali cytryn i limonek do leczenia szkorbutu podczas długich rejsów.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.