Jakie są niebezpieczeństwa przedłużania włosów?

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Jakie są niebezpieczeństwa przedłużania włosów?


Przedłużanie włosów pozwala prawie każdemu na dodanie długości, objętości i faktury do ich naturalnych włosów. Ponieważ trend ten rośnie, dyskusje na temat tego, czy rozszerzenia są złe dla włosów. Jeśli rozważasz rozszerzenie włosów, chcesz wiedzieć, jakie niebezpieczeństwa mogą się ukrywać pod nowym, długim, lśniącym zamkiem.

Metody aplikacji

Zastosowanie rozszerzeń polega na szyciu, tkaniu, zaciskaniu, łączeniu lub przycinaniu włosów ludzkich lub syntetycznych na naturalne włosy. Metoda aplikacji wpływa bezpośrednio na możliwość uszkodzenia. Techniki szycia, tkania i zaciskania powodują niewielkie lub żadne uszkodzenia podczas prawidłowego wykonania, podczas gdy klejenie ciepła i klejenie może powodować rozproszenie lub rozerwanie włosów. Rozszerzenia przystawek mogą być nanoszone i usuwane codziennie bez praktycznej krzywdy.

Zużyć

Nieprawidłowa aplikacja lub pielęgnacja przedłużaczy może powodować ciągnięcie, świąd, bóle głowy i złamanie. Niewłaściwa technika szczotkowania lub szczotkowania może powodować rozdzieranie włosów na korzenie, przymocowanie i końce końcówek. Naturalne włosy mogą stać się cienkie i delikatne ze względu na dodatkową wagę na skórze głowy. Rozszerzenia stają się matowe i kruche, z niewłaściwym nawilżeniem. Niektórzy ludzie mogą doświadczyć alergii na rozwiązanie wiązania.

Konserwacja i usuwanie

Niebezpieczeństwo uszkodzenia włosów jest większe, tym bardziej, że nosisz rozszerzenia. Zszyte, splotowe, zaciskane i połączone przedłużenia muszą być dokręcone, lub usuwane i wymieniane, co dwa do sześciu miesięcy, zwiększając ryzyko uszkodzenia. Z rozszerzeniami wkręcanymi, które się zatrzaskujesz i wysuwasz sobie, uszkodzenie jest mniej problematyczne, ponieważ odłączenie splotów lub kleju nie jest wymagane.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.