Jakie urządzenia można wykorzystać do tworzenia wideo na Ustream?

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Jakie urządzenia można wykorzystać do tworzenia wideo na Ustream?


Witryna nadawcza internetu Ustream pozwala na użycie niemal każdego urządzenia do transmisji interaktywnego strumienia wideo na żywo w Internecie. Choć można dostarczyć stosunkowo rudymentystyczną treść za pomocą przeglądarki internetowej lub smartfona, możesz używać profesjonalnego sprzętu wideo, aby wyprodukować strumień o jakości produkcji wysokiej jakości. Mając to na uwadze, czynnikiem ograniczającym to, co można wykorzystać w Ustream, jest to, co masz do dyspozycji.

Przeglądarka internetowa

Nadawca internetowy Ustream Broadcaster otwiera się bezpośrednio w przeglądarce internetowej bez konieczności pobierania oprogramowania. Może używać dowolnej kamery podłączonej do komputera i dowolnego mikrofonu. Ponieważ wersja nadawcy, na dzień publikacji, korzysta z programu Adobe Flash, ogranicza się do używania jej w komputerach i notebookach z przeglądarkami internetowymi obsługującymi technologię Flash.

Komputery stacjonarne i notebooki

Ustream Producer to program działający na komputerach z systemem Windows i Macintosh. Dostępny w bezpłatnej wersji, a także w wersji płatnej, daje możliwość tworzenia bardziej rozbudowanych audycji, a także obsługi różnych typów kamer. Wszystkie trzy wersje obsługują wbudowane i podłączone do portu USB kamery, a najdroższa wersja Studio obsługuje zarówno kamery HDV podłączone do FireWire, jak i niektóre kamery internetowe. Prostokątny Ustream Producer Pro może obsługiwać profesjonalne kamery HDV, ale wtyczka jest za dodatkową opłatą.

Urządzenia mobilne

Zarówno urzĘ ... dzenia z Androidem, jak i iOS można uruchomić aplikację mobilnĘ ... Ustream. Te aplikacje używają wbudowanego aparatu lub mikrofonu w smartfonie lub tablecie, dzięki czemu można strumieniowo przesyłać strumieniowo z dowolnego miejsca. Chociaż aplikacje są kompatybilne z Wi-Fi i szybkimi połączeniami komórkowymi 4G / LTE, mogą wysyłać strumień o niższej rozdzielczości przez połączenie 3G, jeśli to wszystko, co jest dostępne.

Profesjonalny film wideo

Firma Ustream świadczy również profesjonalne usługi nadawania Internetu, które są wykorzystywane przez niektóre z największych firm on-line i off-line. Firma Ustream poświadcza profesjonalny sprzęt wideo do pracy z jej platformą nadawania Internetu. Niezależnie od tego, czy musisz transmitować koncert, wywiad czy profesjonalnie wyprodukowany program telewizyjny, Ustream poświadcza profesjonalny sprzęt wideo. Na dzień publikacji są dostępne profesjonalne systemy wideo z certyfikatem UView: NewTek, Teradek, Elemental i LiveU.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.