Jakie znaczenie ma Heartagram?

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Jakie znaczenie ma Heartagram?


Heartagram jest symbolem łączącym serce i pentagram. Widać go niemal wszędzie, od naklejki zderzaka samochodowego po tatuaże. Ten pozornie sprzeczny symbol został stworzony, aby reprezentować fiński zespół HIM.

Twórca

Ville Valo stworzył heartagram; Jest wokalistą fińskiego zespołu HIM. Heartagram stoi jako wizualny symbol zespołu.

Znaczenie

Valo stworzył heartagram jako symbol yin-yang; Część pentagramu symbolu oznacza zło lub ciemność, a serce oznacza dobroć i światło, zgodnie z Urban Dictionary.

Używa

Podczas gdy heartagram łaska się na okładkach albumów HIM, często jest to popularny wybór projektów tatuażu wśród fanów HIM. Zgodnie z Urban Dictionary, Bam Margera, "Viva La Bam" MTV, często wyświetla heartagram, aby pokazać swoją miłość do zespołu.

Korelacja z muzyką

Istotne znaczenie timagramu jest często obecne w tekstach HIM. Wraz z albumami "Dark Light" i "Razorblade Romance", Valo i inni członkowie HIM wykazują zainteresowanie kontrastującymi pomysłami.

Jakie znaczenie ma Heartagram?


Nieporozumienia

Ze względu na część pentagramu symbolu, niektórzy postrzegają go jako natręctwo. Jednak heartagram ma po prostu oznaczać pojedyńcze pojęcia miłości i nienawiści, a nie konkretnie szatana. Nie jest to symbol kultu szatana.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.