Karnawałowe pomysły na tort urodzinowy

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Karnawałowe pomysły na tort urodzinowy


Motyw urodzinowy dla karnawałów to akcja i pozwala na wiele twórczych i ekscytujących zajęć i dekoracji. Nadaje się do urodzin dla wszystkich grup wiekowych, istnieje wiele sposobów na użycie motywu karnawałowego w całej imprezie. Jednym z fantastycznych sposobów prowadzenia domu temat karnawału jest dodanie karnawału tematyczne ciasto.

Big Top Cake

Ponieważ większość karnawałów ma wiele kolorowych namiotów, rozciągających się wokół ich krajobrazów, budujących różne atrakcje, ciasto matowe, aby wyglądać jak czerwony i biały wzór markizy, najbardziej związany z namiotami użytymi podczas karnawału, jest naturalnym wyborem. Niezależnie od tego, czy masz imprezę na małą skalę, która wymaga jedynie jednorodnego ciasta lub gali, która potrzebuje wysokiego, wielopiętrowego, pasek namiotu idealnie uzupełnia ten temat.

Karnawałowe pomysły na tort urodzinowy


Popcorn Cake

Jedną z typowych przyjemności karnawału jest świeży popcorn sprzedawany w górę iw dół w połowie drogi. Możesz tworzyć babeczki na imprezę urodzinową, która są słodkimi skinieniem głową do popcornu, używając czerwonych i białych pucharowych herbatników i oblodzonych cupcakes mieszanką białego i żółtego lukier w kształcie popcornu.

Jeśli jesteś niewygodny, używając torby na tort lodowy dekoratora tortu, aby udekorować ciasto, rozważyć użycie faktycznego popcornu, aby ozdobić wierzchołki. Kukurydza czajniczkowa jest zazwyczaj słodsza niż normalny popcorn i będzie działać dobrze z słodyczą cupcakes. Nałożyć cienką warstwę szronu, którą można użyć jako kleju, a następnie delikatnie nacisnąć popped kukurydzę na lukier.

Karnawałowe pomysły na tort urodzinowy


Placek Pieczeniowy

Na całkiem nieoczekiwane, ale naprawdę smaczne tort urodzinowy, utwórz duży tort i zakryj go sproszkowanym cukrem. Żaden karnawał nie byłby kompletny bez ciasta głęboko smażonego. W zależności od twoich szczególnych upodobań możesz robić regularne, jabłkowe lub dyniowe leje.

Alternatywnie można również podać indywidualne porcje tortu dla każdego gościa.

Ticket Cake

Na typowym karnawale goście kupują bilety na przejażdżkę wszystkimi trasami. Prosty tort arkuszowy, matowy zielony lub żółty, można wyposażyć w szczegóły, które sprawią, że wyglądają jak bilety znalezione na karnawałach.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.