Konwertowanie przestrzeni pod poddaszem na przestrzeń życiową

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Konwertowanie przestrzeni pod poddaszem na przestrzeń życiową


Gdy gospodarka wstrząsa szaleństwem, zmuszeni jesteśmy zmęczyć się i ocalić w każdy możliwy sposób. Jeśli przestrzeń staje się coraz bardziej ciasna i dlatego rozważa się poruszanie, pomyśl jeszcze raz. Możesz zmaksymalizować przestrzeń, przekształcając niewykorzystaną przestrzeń na poddasze w dużo potrzebną powierzchnię mieszkalną lub magazynową.

Rzeczy, których potrzebujesz

Ukończony poddasze

Farba

Pojemniki magazynowe / pojemniki

Wybielacz

TSP

Oczyszczanie bałaganu

Uwzględnij czystość. Jeśli na poddaszu nie jest czyste, to nie tylko sprawia, że ​​przestrzeń nie jest zbyt atrakcyjna, aby spędzić czas, ale jest to również poważne zagrożenie zdrowia. Musisz oczyścić od ściany do ściany, od góry do dołu do wewnątrz i na zewnątrz.

W zależności od intensywności sterylizacji potrzebnej do czyszczenia, należy dostosować rozwiązania czyszczące do zadania. na dłoni. Jeśli na poddaszu potrzeba bardzo ciężkiego czyszczenia, warto rozważyć środki zaradcze dla domów. Te domowe środki zaradcze są na ogół czyste i mają większą siłę niż produkty dostępne na rynku. Te domowe środki zaradcze mogą obejmować od sody do ocet jabłkowy cydr. Niewiele badań zapewni Ci mnóstwo informacji.

Jeśli masz do czynienia z poważnym przypadkiem pleśni, musisz rozwiązać problem. Mewa będzie gorsza z biegiem czasu i rozprzestrzeni się, nie tylko jest to zagrożenie dla zdrowia, ale nie jest bardzo przyjemne w oku. Aby zatrzymać pleśń w swoich torbach, umieść na niej pewne ochraniacze (rękawice, okulary ochronne) i stosuj bielenie w dotkniętym obszarze gąbką. Pozostawić bieliznę przez 30 minut, a następnie spłukać roztworem TSP.

Jeśli przekształcasz przestrzeń strychu w obszar przechowywania, inwestuj w wysokiej jakości pojemniki i pudełka. Posiadanie pojemników na duże pojemniki zapobiega nieodwracalnym uszkodzeniom w czasie. Na szczęście nie wymaga to dużej inwestycji, ponieważ pojemniki i pojemniki są dość tanie i są przyjemne dla oka. Niezależnie od tego, jak wiele bałaganu leży wewnątrz tych pojemników i pojemników, wygląd będzie usprawniony i zorganizowany.

Przestrzeń życiowa

Farby ozdobne i sufit biały. Odznaczenia są ramą do okna, formowaniem korony, szyną i podstawą. Malowanie ozdób i sufitu białego zapewniają wyrafinowany i usprawniony wygląd.

Przy wnoszeniu mebli do pokoju zawsze zastanów się nad tym, czego potrzebujesz i co zajmuje miejsce. Łatwo jest złapać i nadmiernie akcentować pokój. Nie rób tego, ponieważ tylko zasłania przestrzeń i sprawi, że będzie małe.

Oświetlenie ma kluczowe znaczenie dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni. Wybierz odpowiednie oświetlenie, biorąc pod uwagę pomieszczenie, w którym będzie się ono wykorzystywać i pracować z tym pomysłem.

Zakładając, że zdecydujesz się na wykorzystanie przestrzeni jako przestrzeni życiowej, nadszedł czas na farbę. Łatwy sposób na uaktualnienie wyglądu dowolnego pomieszczenia ma przejść neutralnym kolorem, takim jak opalenizna. Malowanie pokoju neutralnym kolorem nadaje pomieszczeniu uniwersalne odwołanie.

Wskazówki:

Nie nadmiaruj przestrzeni za dużo mebli lub nici.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.