"Kreator Oz" Rzemiosło

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

"Kreator Oz" Rzemiosło


"Follow the yellow brick road ...", "Reprezentujemy Lollipop Guild ...", "Nie ma takiego miejsca jak dom ..." to tylko kilka pamiętnych wierszy z filmu "Wizard of Oz". To film, który przekroczył czas. Pokolenie po generacji oglądało ten film i wpadło w fantazję Dorothy i jej przyjaciół. Film ma takie żywe wyobrażenia, że ​​nic dziwnego, że ludzie wybierają się naśladować przez urodziny, gry i kostiumy Halloween. Z wyobraźnią można też znaleźć wiele rzemiosła, które przywiązują do filmu.

Papier toaletowy

Utwórz własne litery "Wizard of Oz" z materiałów domowych. Dltk-kids.com udostępnia bezpłatny szablon drukarki (patrz Zasoby), które można dołączać do rolki papieru toaletowego, aby utworzyć własną Dorothy, Glinda, Cyna Man, Scarecrow lub Lew. Wydrukuj wybrany szablon, nadaj mu swój własny kolor, włóż kawałki, a następnie przyklej duży prostokąt do rolki papieru toaletowego. Przyklej resztę części ciała i złóż nogi w kropkowanej linii.

Różdżka Glindy

Glinda, dobra czarownica ze Wschodu, miała najpiękniejszą, lśniącą, płynącą, różową sukienkę i różdżkę, która pasowała do wielkości. Dzieci mogą udawać, że są Glinda, tworząc własną oszałamiającą różdżkę. Narysuj pręcik kołki za pomocą srebrnej farby, będzie to podstawa lub część trzymająca różdżkę. Używając kawałka piany ręcznej, wyciąć kształt gwiazdy na wierzchołku różdżki (można użyć ostrzarki z gwiazdkami, aby pomóc w kształtowaniu lub wzorniku). Stosuj gorący klej do gwiazdy piany i przymocuj ją do pręta kołka . Przyklej kilka kawałków wstęgi do podstawy gwiazdy i zdobądź gwiazdę piórami błyszczącymi lub glitterem.

Pole Maków

Jedną z najbardziej intrygujących scen z filmu "Czarnoksiężnik z ozem" jest, gdy Dorothy zostaje spać na polu maku. Odtworzyć piękno tego pola, tworząc własne pole kwiatów - nie musisz włączać spania. Umieść na ścianie wielką kartkę papieru ściennego i wykonaj własne kwiaty, malując je bezpośrednio na papierze lub spulając bibułkę i przyklejając do papieru. Aby było bardziej realistyczne, użyj tylko kolorów pomarańczowych, czerwonych lub łososiowych dla maków, jak opisano w filmie. Dodaj zielone łodygi i jasne błękitne niebo, aby zakończyć scenę z filmu.

Tissue Paper Lollipops

Film "Kreator Oz" to nie tylko Dorota i jej walka o powrót do domu. Chodzi o obrazy, fantazje i dziecinne scenerie - zamki, Munchkinland, dobre czarownice i złe czarownice, pola kwiatów i słynną gildię lollipopu. Dzieci mogą udawać, że należy do Munchkinland, tworząc własne lizaki. Wytnij duży okrąg o średnicy 5 do 6 cali, z kartonu lub plakatu. Wytnij arkusze tuszowego papieru bibułkowego na kwadraty 1,5 do 2 cali. Umieść klej na okręgu wycięcia, a następnie owiń małe kwadraciki tkanki wokół końcówki palca lub gumki ołówkowej i włóż je na lizak, dociskając mocno i zdejmuj ołówek lub palec. Umieść kolory tkanek w kształcie wirowego wzoru, aby utworzyć wygląd kolorowej lizak. Zamocuj drążek kołkowy jako drążek.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.