Kreatywne pomysły na zabawę

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Kreatywne pomysły na zabawę


Kiedy planujesz noc w grach rodzinnych lub zapraszając przyjaciół na turniej do gry planszowej, połowa zabawy decyduje, jakie przekąski będą służyć. Wykraczając poza standardowe żetony, a zanurzenie może nie działać, aby odwrócić uwagę przeciwników i dać przewagę, przy użyciu pomysłów na noc w grach, każdy powinien poczuć się zwycięzcą.

Zasady gry

Utworzenie oddzielnego stołu w formie bufetu w pobliżu stołu gry jest najlepszym sposobem na zaoszczędzenie miejsca, w którym grasz i nadal udostępnia przekąski między kolejami. Przygotuj wszystko przed czasem i pozwól, aby gracze służyli, aby można było cieszyć się i skupić się na grze. Małe talerze i serwetki są wystarczające, jeśli zdecydujesz się na produkty palcowe, a możesz napełnić wanikiem napój lodowym, aby utrzymać zimny asortyment napojów w puszkach i butelkach.

Roll the Dice, przekąski

Roll kanapki są szybkie i łatwe, jeśli karmisz mały tłum, a opcje są nieograniczone. Rozmawiaj przyprawy i wypełnienia na tortilli z mąki, wrzuć do kłody i pokroić na kawałki o długości od 1 do 2 cali; Kanapki wybijają wszystko razem. Zrób różnorodne dopasowanie do każdego gustu i zacznij eksperymentować z doświadczonymi okładami, niezwykłymi dodatkami i niepowtarzalnymi kombinacjami aromatycznymi.

Weź tarczę, zrób coś

Miniaturowe wersje ulubionych potraw komfortowych to smaczne przekąski dla gier, które zapewniają zadowolenie graczy. Mini hamburgery są zawsze sympatią tłumu, a nawet można założyć burger bar z sałatą, pomidorami, marynkami i tym podobne, aby ubierać te małe gryzaki zabawa dla każdego. Piec indywidualne porcje makaronu i sera w filiżankach muffinowych lub przyrządzić szklanki zupy pomidorowej z miniodtwarzaczem z serem z grilla. Unikaj przedmiotów, które tracą apelację, gdy schłodzą się w pokrytym podgrzewaczu żywności; A także oszczędzisz ich przed wyschnięciem, jeśli masz zamiar zrobić remider'u.

Przyklej go do swojego przeciwnika

Kabobs nie powinien być wyłączny z grilla na podwórzu. Jest tak wiele twórczych sposobów, aby szpikować jedzenie, a cokolwiek służył na drążku jest idealne na noc w grach. Gracze pokochają skakanie na kabobsach owocowych lub kabobsach warzywnych, jeśli serwujesz sosy i sosy z boku w małych filiżankach. Podnieś wspólne wędliny w świąteczną przekąskę; Przeciąć je na paski o grubości 1 cala i złożyć każdy pasek w zwarty kształt, a następnie skrobać wzdłuż kostek sera i rustykalnego chleba. Nawet pizza pasuje do kijka, jeśli wysuń wąski prostokąt chłodzonego ciasta do pizzy, dodaj sos i ser, zwijaj go i wyciąć na odcinki 1 cala. Gdy sekcje są wypiekane, wstaw kijki lizakowe.

Zwycięstwo jest słodkie

Proste ciasteczka na cukierki można łatwo dostosować do indywidualnych kształtów i technik oblodzenia, dzięki czemu doskonale nadają się do wieczornych gier. Wytnij małe kwadraty i ubierz je oblodzeniem, aby podobały się do gry słownej, lub wyciąć większe prostokąty i lodu je czarno-białe, aby naśladować domino. Cake pops - kolejna zabawna knajpa, która przychodzi na kijek - przynosi dużo uśmiechu i ułatwia utrzymanie głowy w grze, podczas gdy masz poprawkę na cukier.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.