Kreatywne sposoby wyświetlania medali

Admin 4 Views 0 comments
Advertisement

Kreatywne sposoby wyświetlania medali


Niezależnie od tego, czy zdobyłeś medal w szkole sportowej czy na poziomie krajowym, jest to osiągnięcie, jeśli warto być dumnym. Możesz wybrać wyświetlanie wszystkich medali w jednym wyznaczonym pomieszczeniu lub rozproić je wokół domu, aby przypomnieć o swoich osiągnięciach podczas codziennego życia. Istnieje wiele tradycyjnych metod wyświetlania, począwszy od pól trofeowych do wyświetlania półek, ale dostępne są także bardziej kreatywne mechanizmy wyświetlania.

Wyświetlacz stołu

Jeśli masz szklaną blatę stołową, możesz po prostu wyjąć szklankę, która zwykle nie jest przymocowana do ramy stołu, i układaj medale pod spodem, jak uważasz. Może to być według dat, które wygrałeś lub w grupach kolorów, takich jak złoto, srebro i brąz. Możesz również zawierać zdjęcia lub artykuły z gazet z wydarzeń, w których zdobyłeś je, aby nadać wyświetlacz bardziej niezapomniany klimat. Umieść stół w przednim pokoju, w którym można go używać jako stolik i stać się cechą pokoju. Ta metoda wyświetlania najlepiej sprawdza się przy cienkich, płaskich medalach. Jeśli Twoje medale są grubsze, być może trzeba mieć obrus wykonany z wysokim obręczem, aby pasował do medali pod szkłem. Jeśli nie masz szklanej blatu, możesz odebrać jeden z zabytkowych sklepów, sklepu charytatywnego lub pchlego targu.

Wiszący wyświetlacz

Zwykle medale są wyświetlane płasko na twardej powierzchni. Inną metodą jest powieszenie medali z górnej krawędzi wstęg, aby utworzyć pionowy wyświetlacz. Jeśli Twój dom ma niskie sufity, możesz po prostu paznokci lub przymocować szczyt wstążki do sufitu. Alternatywnie, można zainstalować metalowe pręty przez alkowy w domu i powiesić je stamtąd. Najlepiej jest zainstalować pręty na różnych poziomach lub skrócić wstążkę niektórych medali, aby zawisły z różnych wysokości. Pręty metalowe z prefabrykowanymi złączami wkręcanymi można nabyć w większości sklepów z artykułami metalowymi. Pamiętaj, aby zmierzyć szerokość wnęki, tak aby pasek pasował idealnie do miejsca.

Wyświetlacz manekinowy

Jeśli chcesz dać medale szczególne wyróżnienie, możesz zawiesić je na szyi manekinów. Można je umieścić przed bardziej tradycyjną szafką na prezenty, która przechowuje pozostałe trofea i nagrody. Można zdobić manekiny z flagami akcesoriów z imprezy lub konkurencji, w których zdobyłeś medal. Jeśli czujesz się twórczy, możesz też namalować model, aby oddać wrażenie artystyczne. Aby uzyskać manekiny, zbliżyć się do lokalnych sklepów i zapytaj, czy mają modele wyświetlania, które zostały wycofane. Można je zazwyczaj zakupić za niewielką cenę lub bezpłatnie.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.