Łatwy sposób na gotowanie Brats

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Łatwy sposób na gotowanie Brats


Jeśli chodzi o grilowanie kiełbasek dla tej rodziny grill, piknik firmowy lub inne grilowanie, Bratwurst jest królem. Te niemieckie kiełbaski wieprzowe są soczyste, aromatyczne i mają wiele odmian od pikantnych do serowych. Możesz gotować bachorki na różne sposoby, najłatwiejsze gotowanie na patelni lub pieczenie przez kilka minut. Pomimo, że trwa trochę dłużej, gotowanie pałeczek w piwie i kończenie ich na grillu to kolejny łatwy sposób przygotowania ich, szczególnie popularnego w Wisconsin, nieoficjalnej stolicy kiełbasek.

Rzeczy, których potrzebujesz

Rondel

Olej roślinny

Spray do gotowania

Pan brojlera

Stojak z drutu

Papier do pieczenia

piwo

Rondel

Skillet Simmer

  • 1

Złożyć puszek na patelnię z olejem do gotowania lub olejem roślinnym i umieścić na średnim wysokim ogniu na piecu.

2

Dodać niegotowane brats i brązowy przez pięć minut, często je brązowo obracać.

3

Ograniczyć ciepło do średnio niskiego i dodać wodę, aby przykryć szczury w połowie drogi. Przykryć patelnię i pozwolić, aby szczere bielony przez około 10 do 12 minut, aż zostaną przegotowane do co najmniej 160 stopni Fahrenheita.

Szybkie Broil

1

Przekręć swój piekarnik i przykręć nóż do piekarnika około 8 cali poniżej brojlera.

2

Umieścić bejce na patelni brojlerowej lub stojaku na drutach, siedząc na wyłożonej folią patelni.

3

Ubieraj beaty w ciągu 10 do 12 minut, obracając kiełbaski co kilka minut, aż będą w pełni brązowane i gotowane do temperatury do 160 F.

Piwo Z Rusztu

1

Napełnij duży kubek około trzech czwartych drogi ze swoim ulubionym piwo. Piwo dodaje aromat do bachorów, ale można też użyć kurczaka. Dodaj plasterki cebuli, aby uzyskać więcej smaku.

2

Dodaj piwo do piwa i gotuj na wolnym ogniu przez 15-20 minut. Podgrzewaj grilla przed podgrzewaniem w średnim ogniu, podczas gdy płuczki są gotowane.

3

Przygotuj pieczone ciasto na gorącym grillu przez bezpośrednie ogrzewanie przez około 10 minut, często je obracając, aż się przypodobają. Podgrzewaj grube kiełbaski z grilla.

Wskazówki:

Podaj swoje bachory w stylu Wisconsin, na bułeczki z przyprawami, które przypominają bułki z hot dogiem, ale są większe i bardziej przypiekane, o duszonych lub surowych cebulkach, ziarnistej gorczycy, ognistej i kiszonej kapustej.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.