Lista projektów usług wspólnotowych

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Lista projektów usług wspólnotowych


W 2009 r. Amerykańskie Biuro Statystyki Pracy informuje, 63,4 miliona Amerykanów zgłosiło się w różnych organizacjach; 35,6 procent zgłosiło się na ochotnika w organizacji wyznaniowej, 26,6 procent w szkole, 13,8 procent na usługi socjalne, 8,3 procent na usługi zdrowotne, a 5,4 proc. Ochotników na świadczenie usług obywatelskich. Wolontariat jest częścią tkanki społeczeństwa Stanów Zjednoczonych, a dla każdego zainteresowania lub przyczyny może być miejsce, które może wykorzystać Twoją pomoc.

Organizacje religijne

Każda sekta religijna ma prace charytatywne i wolontariackie projekty, w których można uczestniczyć. Kilka przykładów wolontariuszy, które są wspólne dla organizacji religijnych, są wolontariackie w ministerstwie młodzieży, pracy misji, w kuchni zupy, w kościele lub w synagodze, Na obiady kościelne lub świątynne, jako nauczyciele religii, ministrowie eucharystyczni w kościołach chrześcijańskich, lektorzy lub kantorzy oraz jako pracownicy grup wsparcia. Najlepszym sposobem sprawdzenia, które opcje są dostępne w organizacji religijnej jest zadzwonienie do głównego biura organizacji.

Szkoły

Szkoły oferują różnorodne możliwości pracy społecznościowej. Stowarzyszenie Nauczycieli Rodziców jest jedną z opcji lub służy jako ochotnik nauczyciela lub stażystki. Niektóre szkoły mają dodatkowe opcje, takie jak opiekunki rodziców na wycieczki polowe, pomoc w pozyskiwaniu funduszy lub pomoc w grach i spektaklach. Najlepszym sposobem na zaangażowanie się jest sprawdzenie lokalnej szkoły i sprawdzenie, czego potrzebują.

Służba zdrowia

Miejscowe szpitale i kliniki regularnie biorą wolontariuszy do wykonywania różnych funkcji. Szpitale zawsze biorą wolontariuszy na biurko informacyjne, cukierki, aby pomóc małym zadaniom, takim jak przechowywanie i czyszczenie, wolontariuszy odwiedzić i czytać dzieci, dostarczać kwiaty i prezenty oraz pomagać pielęgniarkom i lekarzom w innych zadaniach pozalekcyjnych . Klinice często potrzebują ochotników, aby pomagać w przekazywaniu krwi, przeglądach lekarskich, czy pracy biurowej. Szpitale i kliniki zazwyczaj wymagają zastosowania i sprawdzenia tła w celach związanych z odpowiedzialnością, zanim zostanie zatrudniony wolontariusz.

Służby socjalne

Społeczności zawsze potrzebują wolontariuszy, a większość społeczności jest dostępnych w różnych wariantach. Przyjęcie autostrady, przyjęcie parku lub przyjęcie programów szlakowych to popularne sposoby zgłaszania się na ochotnika. Plaże wspólnoty potrzebują pomocy przy usuwaniu śmieci i usunięciu gruzu. Wspólnotowe banki żywnościowe, kuchnie zupy lub posiłki dla osób starszych także potrzebują pomocy. Bezdomne schrony i schroniska przemocy domowej biorą wolontariuszy. Aby się zaangażować, zadzwoń do lokalnego rozdziału organizacji, na którą chcesz ochotnika.

Obywatelskie ochotnictwo

Społeczeństwa ludzkie i schroniska dla zwierząt są dobrymi wariantami dla osób zainteresowanych wolontariatem w celu pomocy zwierzętom. Dla politycznie rozważanych stacje wyborcze potrzebują ochotników, aby pomóc w identyfikacji dowodów tożsamości i wydawać instrukcje na korzystanie z kabin do głosowania, a także do liczenia głosów w niektórych miejscach, a biura partii politycznych potrzebują pomocy wnoszeniu darowizn i napełniania kopert. Okolice często mają stowarzyszenia obserwatorów społeczności lub stowarzyszenia właścicieli domów, które pomagają utrzymać społeczności w bezpiecznym i dobrze utrzymanym.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.