Malowanie pomysłów na restaurację

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Malowanie pomysłów na restaurację


Według badania przeprowadzonego przez Restaurant Report, przeciętny Amerykanin spożywa 198 posiłków każdego roku. Oznacza to, że przeciętnie diner wybierze, gdzie będzie jeść prawie 200 razy co roku, decydując gdzie wyda swoje ciężko zarobione pieniądze. Fakt, że amerykański konsument ma tak szeroki wybór jedzenia placówek dostępnych dla niego sprawia, że ​​ton, styl i wystrój swojej restauracji ważne. Jednym z pierwszych kroków jest określenie schematu kolorów, z którym będziesz pracować.

Klienci dyskryminujący

Dzięki napromieniowaniu programów telewizyjnych, które obejmują kuchnię, rzeczywistość pokazuje, że restauracje przejęte przez słynnego szefa kuchni i konkursy z popularnymi szefami kuchni sprawiają, że konsumenci stają się bardziej świadomi tego, co jest dla nich dostępne i czego powinni oczekiwać podczas posiłku. Ekskluzywny i casual to trend w jadalni. Ludzie chcą czuć się tak, jakby miejsce było wystarczająco zrelaksowane, aby mogły zatrzymać się po pracy, ale nie tak nieformalnie, jak klaunów i śpiewania niedźwiedzie. Jeśli będziesz miał formalne uczucie koloru, jak burgund, zielony las lub złoto, rozświetl atmosferę trochę obfitymi rozpryskami odblaskowych odcieni, takich jak jasnoniebieski, zielony lub kremowy biały.

Tworzenie Oasis

Ludzie nie tylko zjeść posiłki w restauracjach, ponieważ chcą zostawić gotowanie kogoś innego. Oni również chcą uciec, zapominać o świecie za drzwiami. Farby lakiernicze mogą ułatwić to poczucie ucieczki. Zimne kolory, takie jak odcienie niebieskiego, zielonego i bzu, są znane ze swojej zdolności do łatwego ułożenia ludzi. W rzeczywistości tak wiele medycznych biur i szpitali jest objętych tymi barwami. Psychologowie, którzy pracują z kolorami, zdali sobie sprawę, że fajne dźwięki rzeczywiście ustawiają bardziej spokojny ton w przestrzeni. Nawet jeśli te chłodne kolory nie są opcją dla koloru podstawowego, znajdź sposoby włączenia ich do wnętrza. Wieszanie abażurów, menu, serwetek i dzieł sztuki to wszystkie sposoby, aby ukryć fajne kolory w wystroju.

Siła Ciepłych Kolorów

Psychologowie twierdzą, że ciepłe kolory wprowadzają emocje i energię w biznes. Ciepłe kolory to te, których można oczekiwać w zachodzie słońca: czerwony, pomarańczowy i żółty. Jasnożółty jest tak ekscytujący, że lekarze dowiadują się, że niemowlęta bardziej zamieszkują, gdy są w jasno żółtym pokoju. Odkryto, że czerwone pomaga w koncentracji i szczegółach, podczas gdy zarówno czerwone, jak i pomarańczowe są pobudzające apetyt. W rzeczywistości, spójrz na każdy wystrój restauracji lub na opakowaniach żywności następnym razem, gdy jesteś w sklepie. Być może będziesz zaskoczony, jak często projektuje się czerwony kolor.

Pamiętne dotknięcia

Jasnozielone drzwi i zielone markizy zapewnią niezapomniany, przyjemny wygląd na zewnątrz Twojego zakładu. Ściany w pasku, które zostały pomalowane w bogatym, ciemno zabarwionym kolorze, jak rdza lub oliwka zielona, ​​staną się wspaniałymi scenami. Malowanie ścianek restauracji w jednym kolorze, a wewnętrzne ściany kabiny siedzące w ciemniejszym odcieniu tego samego koloru sprawią, że kabiny będą bardziej zgrabne i sprawią, że wygląd monochromatyczny.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.