Mój Infiniti G35 nie rozpocznie się

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Mój Infiniti G35 nie rozpocznie się


Infiniti G35 jest częścią serii Infiniti G. Infiniti to marka luksusowego samochodu marki Nissan. G35 był motoryzacyjnym samochodem Trend roku 2003 i nadal ma wysokie oceny z roku na rok. Kiedy G35 nie uruchamia się poprawnie, może być kilka przyczyn. W wielu przypadkach można określić, co jest przyczyną bez płacenia za profesjonalną diagnozę.

Instrukcje

Otwórz osłonę na G35 i sprawdź, czy nie ma stłuczonych lub luźnych połączeń. Korozję należy czyścić i zaciągnąć połączenia. Umieść klucz w zapłonie i włącz do pozycji "WŁĄCZONY". Jeśli lampki na tablicy rozdzielczej nie świecą, bateria w urządzeniu G35 jest martwa lub opróżniona. W razie potrzeby wymień lub naładuj baterię.

Wyjmij świece zapłonowe z G35. Umieść przewód świecy zapłonowej na metalowej powierzchni. Jeśli nie widzisz iskry, silnik nie jest zapalony prawidłowo i trzeba go wymienić.

Obróć klucz, aby uruchomić samochód. Jeśli nie słychać żadnego dźwięku, włącznik zapłonu jest twoim sprawcą. Kąt kliknięcia oznacza, że ​​starter jest uszkodzony.

Zwróć uwagę na wskaźniki pulpitu nawigacyjnego. Jeśli kontrolka silnika jest włączona, a model G35 jest modelem 2003, problem z układem chłodzenia silnika może spowodować, że samochód nie zacznie się. Wycofanie zostało wydane przez Infiniti w przypadku awarii płytki drukowanej w G35. Jeśli ten stan istnieje w Twoim samochodzie, lampka serwisowa wkrótce się włącza. Samochody z wadliwymi płytami drukowanymi mogą nie być w stanie uruchomić i mogą utracić moc podczas pracy i powodować wypadek. Skontaktować się z lokalnym przedstawicielem Infiniti w celu naprawy.

Włącz i wyłącz klucz przez trzy sekundy, a następnie z powrotem do "on". Posłuchaj uważnie silnika. Powinieneś usłyszeć dwa sekundy długi dźwięk pukania. Jeśli tak nie jest, problem znajduje się wewnątrz pompy paliwa i jej elementów. Jeśli model G35 jest modelem z 2004 r., Wąż paliwa może zostać pęknięty, co może spowodować wyciek paliwa, a nawet pożar. Przyjęto wycofanie tego problemu.

Jeśli samochód nie ma paliwa, prawdopodobnie nie rozpocznie się. Jeśli wąż jest pęknięty, paliwo może mieć problemy z wysyłaniem przez samochód. Skontaktuj się z dostawcą Nissana lub Infiniti, aby uzyskać informacje na temat wymiany węża.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.