Mój iPhone czyni kliknięcie hałasu

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Mój iPhone czyni kliknięcie hałasu


Kiedy po raz pierwszy wrócisz do swojego nowego iPhone'a, za każdym razem będziesz używać klawiatury. Jeśli nie lubisz tego dźwięku, możesz go wyłączyć, korzystając z menu "Ustawienia". Jeśli słyszysz kliknięcie podczas wykonywania innych zadań niż pisanie - lub gdy telefon jest bezczynny - może to oznaczać problem z urządzeniem.

Domyślnie kliknięcie

Wszystkie nowe iPhony mają zostać kliknięte za każdym razem, gdy używasz klawiatury. Za każdym razem, gdy stukasz klucz, powinieneś usłyszeć dźwięk przeznaczony do naśladowania kliknięcia klawiatury komputera. Wszystkie klucze mają taki sam hałas kliknięcia, którego głośność zależy od ogólnego poziomu głośności ustawionego dla telefonu iPhone. Jeśli ustawisz go na ciche, kliknięcie jest również chwilowo wyciszane.

Wyłączanie kliknięć klawiatury

Kliknięcie na telefonie IPhone nie służy praktycznemu celowi; Jeśli zdecydujesz się wyłączyć te dźwięki, klawiatura nadal działa doskonale. Aby wyłączyć kliknięcia klawiatury, odwiedź aplikację "Ustawienia" w telefonie iPhone i wybierz "Dźwięki". Przewiń do samego końca menu i kliknij ikonę "Włącz" obok "Kliknięć na klawiaturze", aby przełączyć ustawienie na "Wyłączony".

Inne kliknięcia

Jeśli iPhone powoduje kliknięcie niezgodne z klawiaturą, na przykład podczas rozmowy telefonicznej lub podczas ładowania, problem dotyczy konkretnego urządzenia. Zresetowanie urządzenia zmusi go do ponownego uruchomienia komputera, a często rozwiązuje różne problemy. Zresetuj telefon, naciskając jednocześnie przyciski "Sleep / Wake" i Home aż do momentu wyłączenia. Po około 10 sekundach naciśnij przycisk "Uśpij / Wake", aby ponownie włączyć urządzenie. Jeśli problem nie ustąpi, weź telefon iPhone lub sklep Apple lub odwiedź witrynę sieci Web firmy Apple, aby dowiedzieć się, jak wysłać urządzenie do serwisu za pośrednictwem zwykłej poczty.

Uwagi

Chociaż iPhone ma domyślnie włączone kliknięcia klawiatury, dźwięki sprawiają, że utworzenie wiadomości tekstowej lub e-mail jest dość dyskretne. Jeśli jesteś w biurze lub w klasie, wyłączanie kliknięć klawiatury jest dobrym pomysłem. Jeśli Twój iPhone potrzebuje usługi z powodu innych kliknięć, naprawy są bezpłatne, jeśli masz to serwis w ciągu 12 miesięcy od zakupu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.