Najczęściej wybierane Rustic Lodge Decor Paint Colors

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Ten rustykalny dom urządzony jest wśród miłośników domków górskich i domów myśliwskich. Niezależnie od miejsca, w którym znajduje się dom, właściwe kolory farb mogą przynieść pierwotny wachlarz kraju do Twoich pomieszczeń. Gęste, ciemne drewno jest powszechne w rustykalnym stylu złożyć, więc najlepsze kolory farb muszą pasować do tych materiałów w sposób spójny.

Najczęściej wybierane Rustic Lodge Decor Paint Colors

Ciepłe Czerwony

Zapewne czerwone odcienie z terakoty i tradycyjnej cegły wywołują urok tamtejszej stodoły lub farmy, według Country Living. Ciepłe kolory, takie jak czerwone balanse ciemniejszych odcieni drewna i materiałów kamiennych. Unikaj jasnych dźwięków, które są zbyt przytłaczające lub surowe dla spokojnego i relaksującego stylu rustykalnego. Wybierz farbę matową lub zachowaj grubą fakturę ściany, aby uzupełnić bardziej pierwotny styl rustykalnego domku.

Najczęściej wybierane Rustic Lodge Decor Paint Colors

Światło neutralne

Jeśli chcesz przynieść pewne elementy stylu schroniska, ale nie chcesz przytłaczać miejskiego domu, wybierz kolor biały i śmietanowy do malowania ścian. Eksperci w Apartment Therapy wyjaśniają, że te kolory pomagają w zrównoważeniu drewna i mebli skórzanych oraz pozwalają na więcej akcentów i dekoracji. Ogrzane, neutralne neutriny zachowują przytulne powitanie rustykalnego stylu domku, ale uniemożliwiają dominowanie domu przez ten styl.

Najczęściej wybierane Rustic Lodge Decor Paint Colors

Niebieski i biały

Eksperymentuj ze stylem malarskim, aby przywołać prosty urok białej ścian lub wyblakłej niebieskiej farby. Strona Valspar informuje, że większość staromodnych domów wiejskich i domków zostały pomalowane naturalnymi barwnikami i starzone przez lata, tworząc specjalny wygląd, którego nie można dopasować, po prostu rozprowadzając farbę za pomocą wałka. Użyj farbowania lub farby na bazie mleka, aby naśladować ten rustykalny styl i zastosuj farbę gąbką lub szmatką, aby dodać teksturę.

Najczęściej wybierane Rustic Lodge Decor Paint Colors

Naturalne inspiracje

Łagodny złoty kolor żółty miodu, zielony odcień liści lasu lub orzech brązowy żołąca sprawiają, że wybiera się doskonale do malowania ścian w schronisku górskim. Dodają kolor i życie do pokoju bez zderzenia z drewnem drewna lub mebli skórzanych. Witryna TargetWoman zaleca wybór odcień żółtego, zielonego lub brązowego, który znajduje się w naturalnym środowisku domu lub kabiny, aby wynieść na zewnątrz i dopasować do celu rustykalnego stylu.

Najczęściej wybierane Rustic Lodge Decor Paint Colors


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.