Najlepsze Suknie ślubne w rozmiarze Plus

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Najlepsze Suknie ślubne w rozmiarze Plus


Znając właściwą sukienkę w stylu swojego ciała, może to mieć znaczenie, jeśli nadejdą czas na zakupienie sukni ślubnej. Jeśli ma wiedzę na temat tego, co najlepiej sprawdza się w jej ciele, może zamienić dzień koszuli w koszmar w sen.

A-Line

Narzeczona z plusem powinna rozważyć noszenie stroju A-line, który ma konsystencję talii. Jest to talia, która zaczyna się pod popiersiem i wypływa na zewnątrz, z szerszą ilością tkaniny na podłodze. To zwraca uwagę od pasa. Dekolt powinien być kochany, portretowy lub kwadratowy. Rękawy mogą być pokrowcami lub długimi rękawami. Unikaj szyjków halterowych lub wysokich szyj. Unikaj poduszkowanych rękawów, które kończą się ciasno wokół ramienia.

Suknia balowa

Sukienka w stylu baldowców jest zazwyczaj pochlebna do większego oblubienicy. Unikaj stylu dodającego zbędnej tkaniny do projektu sukienki, takiej jak spódnica obręczowa lub bardzo szeroka spódnica. To sprawia, że ​​małżonkowie wyglądają na większe. Bez ramiączek zazwyczaj nie jest dobrym wyborem dla panny młodej, która ma ciężkie ramiona. Każda panna młoda z bardzo dużym biustem powinna unikać bez ramiączek, a ona ciągnie cały dzień.

Upiększenia

Wszelkie ozdoby na suknie powinny mieć odpowiedni rozmiar. Jeśli są za małe, sprawią, że suknia wydaje się duża w porównaniu. Jeśli są zbyt duże, np. Wielki łuk, zwiększą rozmiar panny młodej. Wszystko, co biegnie pionową linią, przyciąga wzrok w górę iw dół i odejmuje od wielkości panny młodej. Długa, kolorowa wstążka lub pionowa koralik, haft lub koronka sprawia, że ​​oblubienica wydaje się cieńsza. Długie rękawy wykonane z koronek będą również rysować oczy w górę iw dół i dodać piękno do sukni ślubnej.

Inne kwestie

Tkanina nie powinna być przytulana lub pływająca, jak koszulka. Należy rozważyć koronki, jedwab, satyna i wszelkie sztywniejsze tkaniny. Jeśli panna młoda ma swój umysł w sukni bez rękawów, może nosić trochę wzruszenia lub owinięcia wykonane z koronki, jedwabiu lub szyfonu. Panna młoda może rozważyć noszenie gorsetu lub pasa, które może zająć kilka centymetrów od jej talii. Inne kolory poza białymi mogą być bezpłatne i wziąć kilka funtów z panny młodej. Zastanów się czerwony lub niebieski królewski jako kolor sukni lub ozdoby.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.