Najlepsze ubrania turystyczne dla kobiet

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Najlepsze ubrania turystyczne dla kobiet


Tylko dlatego, że wybierasz się na wycieczkę nie oznacza, że ​​nie powinieneś ubierać się, aby zaimponować. Jednak to, co idzie najlepiej, gdy podróżujesz, może nie być takie samo, jak podczas codziennej rutyny. Możesz chodzić na tę płaszczyznę, wyglądając wspaniale na swojej ulubionej sukience lnianej, ale gdy wylądujesz, będzie wyglądała jak zmarszczona i pomarszczona, jakby spała. Zależnie od lotu, może to być dokładnie to, co się stało.

Jest kilka rzeczy, które kobiety światowe powinny rozważyć przy pakowaniu najlepszych ubrań do podróży.

Wszechstronność

Uniwersalna szafa jest szczególnie ważna, jeśli podróż trwa ponad tydzień, ale chcesz jechać światłem. Pakuj proste kawałki, w uzupełniających się kolorach, które można mieszać i dopasowywać, aby utworzyć wiele stroje. Noszenie tej samej rzeczy wielokrotnie może być nudne nawet w najciekawszych okolicach.

Dodaj zabawne akcesoria, jeśli martwisz się, że proste staje się nudne. Naszyjnik lub szalik może dodać charakter bez zajmowania tyle miejsca, co wyszukane ubranie. Wyrównaj swoją wiedzę o modzie z niewielką efektywnością.

Komfort

Niezależnie od tego, czy siedzisz w ciągu ośmiogodzinnego lotu czy maszerującą trasę po Londynie, czujesz się dobrze i wyglądasz dobrze, idź w parze. Nie nosić zbyt ciasnych ubrań. Upewnij się, że Twoje ubrania są dokładne dla Ciebie i wybierz tkaniny, z którymi się dasz.

Upewnij się, że możesz chodzić po butach bez ich ściskania i powodowania pęcherzy. Nie idź z tymi szpilkami do szpilki, jeśli wiesz, że będzie to dzień aktywny. Noś buty, które są regulowane, a nie poślizg. Stopy mogą puchnąć w ruchliwy dzień, a co było wygodne rano nie może być po południu.

Materiał

Zamawiając walizkę zamiast szafy, upewnij się, że opakowanie jest odporne na zmarszczki; Nie ma gwarancji, że będziesz miał dostęp do żelaza. Unikaj ubrań wykonanych z 100 procent bawełny, lnu, jedwabiu lub konopi. Zamiast tego przynieś ubrania wykonane z poliestru, lycry, nylonu lub dzianin i mieszanek, które zawierają je. Wełna jest również dobrym wyborem, jeśli klimat miejsca przeznaczenia nie jest zbyt ciepły dla niego.

Wybierz tkaninę, która jest trwała i pamiętaj, że ciemne kolory nie plamą tak łatwo, jak światło. Nawet jeśli wybierasz się do wymyślnego kurortu, mogą się zdarzyć wycieki. Nosić rzeczy, które można łatwo czyścić.

Być przygotowanym

Podczas podróży nie zawsze wiesz, czego się spodziewać. Opakowanie odzieży odpowiednie do miejsca i pory roku, ale należy pozostawić miejsce na nieznane. Spakuj sweter w przypadku chłodnych wieczorów lub chłodniejszych klimatyzacji. Weź strój, jeśli zdecydujesz się gdzieś miło spędzić czas i dżinsy na wypadek zaproszenia na wycieczkę lub przejażdżkę konną. Przyjedź do ośrodka narciarskiego, ponieważ wiele oferuje kryte baseny.

Unikaj pakowania rzeczy, których nie możesz zastąpić. Bagaż może zostać zgubiony, uszkodzony lub skradziony. Utrzymuj tę jedyną w swoim rodzaju koszulkę w domu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.