Najlepsze uniwersytety w Teksasie

Admin 2 Views 0 comments
Advertisement

Najlepsze uniwersytety w Teksasie


Studenci muzyki w Teksasie mogą rozważyć Austin, Houston i Dallas w obszarach metropolitalnych, ponieważ pochwalić się najlepszymi szkołami w Stanach, aby kontynuować kompozycje i piosenki, a także instrumentalne lub wokalne. W rzeczywistości wszystkie wymienione poniżej szkoły zostały wysoko oceniane przez co najmniej jedną krajową organizację rankingową dla szkół muzycznych w 2015 roku.

Uniwersytet Północnego Teksasu

Uniwersytet w Północnym Teksasie, który znajduje się w Denton, na północ od Dallas, jest drugim co do wielkości programem muzycznym w kraju, rejestrując łącznie 1.600 studentów. Szkoła była w rankingu Best-Music-Colleges.com w rankingu 13 najlepszych szkół muzycznych na całym świecie w rankingu Best-Music-Colleges.com w 2015 r. Była też na 14 miejscu w rankingu 15 największych uczelni muzycznych w USA w programie Music School Central w 2014 r. Wielkość uczelni umożliwia studentom Wybierz z szerokiego wachlarza specjalizacji. W rzeczywistości program muzyczny obejmuje ponad 50 zespołów i 19 różnych dziedzin nauki. Oprócz kompozycji i performance, studenci mogą kontynuować programy w zakresie prowadzenia, jazzu, muzyki, muzyki i medycyny oraz etnologii. Uczelnia obejmuje również kilka ośrodków w kampusie, które zapewniają studentom zasoby przeznaczone na specjalizację edukacji. Na przykład uczniowie, którzy chcą naciągać granice, mogą odkrywać awangardy w Centrum Eksperymentalnym Muzycznym i Intermedialnym, podczas gdy Centrum Studiów Schenkerian dostarcza zasobów do archiwizacji zachowywania i odtwarzania muzyki historycznej.

Uniwersytet Teksasu w Austin

Uniwersytet w Teksasie w Austin jest siedzibą Szkoły Muzycznej Sary i Ernesta Butlera. Szkoła zajęła 24 miejsce w kraju przez Best-Music-Colleges.com w 2015 roku. Butler zatrudnia ponad 400 studentów i oferuje programy z zakresu performance, kompozycji, muzyki, muzyki i kształcenia ludzi. Ponad 40 zespołów jest dostępnych w kampusie, wykonujących style z mariachi i jazzu do Bliskiego Wschodu i harfy. Szkoła Bates Recital Hall mieści się w XVIII-wiecznym stylu, w układzie 5,315 rury Visser-Rowland, a kolekcja instrumentów szkolnych składa się z pięciu harfonów i jawajskiego gamelu. Butler oferuje również trzyletni plan zajęć dla studentów, którzy chcą przyspieszyć tempo bakaloru.

Uniwersytet w Houston

Ponad 600 studentów jest zapisanych do Szkoły Muorskiej Uniwersytetu w Houston. W 2015 r. Szkoła została uznana za jeden z największych 50 najbardziej przystępnych cenowo uczelni artystycznych i muzycznych w Colleges. Oprócz performance, musicologii i programów nauczania, program artystyczny Moores współpracuje z innymi muzykami. Dla uczniów planujących korzystanie z ich wiedzy o muzyce do wykonywania w kościelnych ustawieniach, Moores oferuje program studiów licencjackich z wybranymi religiami. Zespół muzyczny obejmuje zespół AURA Contemporary Ensemble, który wykonuje współczesne kompozycje kameralistyki, a Collegium Musicum, które wykonuje utwory z okresu średniowiecza do XVIII wieku.

Southern Methodist University

Uniwersytet Southern Methodist Uniwersytetu Meadows Szkoła sztuki znajduje się w University Park, który znajduje się w granicach Dallas. SMU znalazła się w rankingu 29 najlepszych szkół muzycznych w całym kraju przez Best-Music-Colleges.com w 2015 roku. Zespół muzyczny Meadows zatrudnia około 300 studentów i jest domem ośmiu zespołów studenckich. W departamencie dostępny jest specjalista terapii muzycznej, a uczniowie prowadzący naukę muzyki mogą zarabiać na podwójnym stopniu z tradycyjnym programem. Meadows oferuje również nieletnich w teatrze muzycznym, pieśni i historii sztuki wizualnej i performance. W kampusie znajdują się cztery sale performance dla studentów, w tym sala Caruth Auditorium 490 miejsc, w której studenci mogą grać w organach o długości 3.668 rur zbudowanych w 1993 roku.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.