Najlepszy kolorowy siding winylowy dla domu dwupiętrowego

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Najlepszy kolorowy siding winylowy dla domu dwupiętrowego


Odświeżanie domu każdego roku jest czasochłonne i kosztowne, a więc wielu właścicieli domów wybiera trwałość i długotrwały kolor sidingu winylowego. Chociaż oszczędza długie pieniądze i wysiłek, początkowy koszt zamieszkania w domu wymaga starannej myśli. Nowy bocznik w dwupiętrowym domu sprawia, że ​​odważna wizualna wypowiedź, więc musisz znaleźć atrakcyjny kolor, który będziesz cieszyć się latami.

Rozważmy sąsiedztwo

Spójrz na domy wokół siebie. Wybierz kolor, który pomoże wyróżnić się z tłumu. Określ, czy naprawdę chcesz być trzecim beżowym domem z rogu. Jeśli odważny wybór koloru nie jest Twoim osobistym stylem, po prostu wybierz kolor z innej palety niż ta, która Cię otacza. Spróbuj jasnożółty lub oliwkowy zielony, aby odróżnić od neutralnych okolic. Wybierz ciemnozielony lub marynarski, aby zmodernizować dom, a jednocześnie unikać starć z sąsiadem w latach 1970-tych w stylu musztardy i ciemnobrązowych domów.

Dopasuj swoją architekturę

Poszukaj kolorów, które pasują do stylu domu. Seafoam blues i jasne kredki wyglądają naturalnie na domek na plaży, ale nie wyglądają dokładnie na twój dwupiętrowy kolonialny dom. Głębsze dźwięki biżuterii pasują do domu w stylu wiktoriańskim. Wypróbuj biały, stodoły czerwony lub błękit chaberkowy na dwupiętrowym gospodarstwie. Dopasuj każdy kolor do dachu, aby znaleźć najbardziej komplementarny odcień.

Korzyści z neutralności

Trendy kolory mogą być zabawne, ale neutralny beżowy, taupe i biały siding nie wyjdzie poza styl. Neutralne odcienie można też ubierać różnymi kolorami wykończenia i tęczą opcji, które mają odważną formę na frontowych drzwiach. Użyj paler kolorów, aby dom wydobywał się z większych i bardziej okazałych. Znajdź odcienie, które są komplementarne do cegły lub kamieniami, aby usprawnić wygląd Twojego domu.

Pogrubienie

Przed wyborem jasnego lub nietypowego koloru dla domu sprawdź różnicę pomiędzy małym kolorze próbki i dwoma opowieściami o tym odcieniu. Neutralne wykończenie oraz otaczające drzewa i krzewy mogą pomóc wyrównać pogrubienie koloru. Wybierz kolor, który zawsze był faworytką, a nie przechodzącą modą, którą możesz zmęczyć w ciągu roku lub dwóch. Wybierz kolor kontrastujący z cegłą lub kamienną, aby podkreślić mur.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.