Naturalne leczenie wszy

Admin 10 Views 0 comments
Advertisement

Naturalne leczenie wszy


Naturalne leczenie wszy może być opcją dla rodziców szukających alternatywy dla szamponów pediculoidowych. Naturalne zabiegi mogą być uważane za bezpieczniejsze, ale mogą być bardziej czasochłonne. Ważne jest, aby zrozumieć dostępne typy dostępnych metod. Dokładna decyzja w sprawie opcji leczenia zapewni bezpieczeństwo i sprawi, że poświęcony czas będzie można zarządzać wszystkim zaangażowanym w trakcie leczenia.

Rodzaje

Naturalne zabiegi wszy są to opcje, które mogą być użyte do zwalczania wszy i wszy, zamiast szamponów pediculoidowych. Naturalne zabiegi obejmują majonez, oliwę z oliwek, olej kokosowy, masło orzechowe, margarynę, masło, maści na bazie ropy naftowej (wazelina), oleje mineralne i drzewa. Te produkty na bazie oleju są stosowane z założeniem, że duszenie wszy będzie skutkiem. Można użyć gorącej wody z grzebieniem lub mieszanki 50/50 z białym ocetem i wodą, aby rozluścić silny klej, który zakotwicza jaja na wadze. Elektroniczny impulsowy akumulator pracuje przez zapchanie wszy małym prądem elektrycznym. Metoda Nuvo oferuje leczenie bez neurotoksyny. Inne opcje obejmują usuwanie każdej wąsów i nit z pincetami lub golenie głowy.

Ramka czasowa

Naturalne zabiegi wszy mogą być powtarzane codziennie. Każdy wałek włosów będzie musiał codziennie kontrolować, aby skutecznie usuwać wszy. Będzie to bardziej czasochłonne i będzie wymagało więcej pracy, ponieważ codzienne zapobiegawcze środki domowe - takie jak obróbka przedmiotów do pielęgnacji włosów, bielizna pościelowa i ubrania - będą musiały być zachowane, aby zapobiec ponownemu zarażaniu. Produkty na bazie olejów będą musiały pozostawać na wiele godzin z zamiarem zabicia wszy. Sprawdzanie codziennie w przypadku wszy i nerek jest zalecane przez okres maksymalnie 14 dni od ostatniego zauważenia inwazji. Elementy niepodporalne należy zapakować do 14 dni.

Ruchomości

Najbardziej naturalne zabiegi na rany są uważane za nietoksyczne i bezpieczne dla ludzi i środowiska; Należy jednak zachować ostrożność, aby uniknąć możliwych alergii. Powtarzające się szampony mogą być konieczne, ponieważ zabiegi na bazie olejów mogą być bardzo trudne do usunięcia z włosów. Majonez należy zachować ostrożnie, gdy aplikacja pozostawia się na dłuższy okres czasu, ponieważ zapach może stać się obraźliwy, gdy się psuje. Badania sugerują, że te naturalne zabiegi mogą nie być tak skuteczne. Metoda Nuvo, badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Stanford w Menlo Park w Kalifornii przez dr Dale Pearlman, oferuje skuteczną 96-procentową stopę sukcesu.

Uwagi

Należy zapobiegać ponownemu zarażeniu środków zapobiegawczych gospodarstw domowych. Podejmowanie kroków w celu uniknięcia alergii i możliwego zatrucia pokarmowego należy rozważyć przy stosowaniu produktów spożywczych jako naturalnych środków zaradczych. Dzieci powinny być przez cały czas nadzorowane, aby zapobiec długotrwałemu spożyciu produktów spożywczych. Oleje mineralne, oleje dla niemowląt i maści na bazie ropy naftowej mogą także być trujące, jeśli zostaną spożyte. Golenie głowy dziecka może być również kłopotliwe dla dziecka i może mieć wpływ na poczucie własnej wartości dziecka.

Ostrzeżenie

Benzyna, olej napędowy lub nafta nie są naturalnymi metodami zwalczania wszy, ani nie powinny być brane pod uwagę. Te substancje chemiczne są bardzo niebezpieczne; Opary mogą być bardzo łatwopalne. Stosowanie benzyny, oleju napędowego lub nafty może spowodować obrażenia lub śmierć. Nigdy nie jest właściwe stosowanie tych substancji chemicznych na ciele. Plastikowych worków nie należy nigdy używać u dzieci, ze względu na niebezpieczeństwo i ryzyko uduszenia.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.