Naturalne leczenie złego ukrwienia nóg

Admin 5 Views 0 comments
Advertisement

Naturalne leczenie złego ukrwienia nóg


Niska krążenie nóg może powodować zimne stawy, mrowienie, a nawet obrzęk. Po wizycie u lekarza i ustaliłeś, że przyczyna krążenia nie jest niebezpieczna, możesz zrobić kilka rzeczy, które pomogą Ci poprawić krążenie. Poprawa krążenia pomoże poczuć się lepiej i pomóc w poprawieniu objawów lub zniknięciu.

Pończochy kompresji

Pończochy pończochy są zazwyczaj pierwszą linią leczenia z powodu słabego krążenia nóg. Zapewniają one naturalne środki zapewniające wsparcie żyłom i zachęcające do skuteczniejszego pompowania krwi do serca. Wielu ludzi, którzy doświadczają obrzęku w nogach, doświadczają ulgi, gdy stosują pończochy uciskowe.

Ćwiczenia fizyczne

Ćwiczenia fizyczne, takie jak chodzenie, bieganie, pływanie i aerobik pomagają poprawić krążenie krwi w nogach. Dodatkowy ruch zachęca krew do krążenia i powrotu do serca. Ćwiczenia często łagodzą zimne stopy, poprawiają mrowienie i łagodzą obrzęk.

Moczenie

Jeśli stopy są zimne lub obrzęk jest uciążliwy, spróbuj mocząć nogi i nogi w ciepłej kąpieli. Ciepło pomaga naczynia krwionośne odpocząć i promować nawet krążenie krwi w nogach i stopach.

Podwyższać

Podnóż nogi i stopy nad sercem, aby pomóc Ci w kierowaniu płynu z powrotem do serca. Wielu lekarzy zaleca, aby leki leżeli nad ich sercem przez co najmniej 30 minut każdego dnia. Pomoże to szczególnie w przypadku złego ukrwienia mięśnia powoduje obrzęk.

Masaż, Akupunktura i Chiropraktyka

Zastanów się nad używaniem masażu, akupunktury i opieki chiropraktycznej, aby pomóc w krążeniu nóg. Masaż może pomóc w ręcznym pobudzaniu krążenia, podczas gdy akupunktura i leczenie chiropraktyczne zajmują się bardziej pośrednio niż przepływ i wyrównanie w ciele. Bycie otwarte na te alternatywne techniki może pomóc w zapewnieniu, że możesz nadal poprawiać swoje zdrowie naturalnie bez użycia narkotyków.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.