Nauczanie narodowych symboli w drugiej klasie

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Nauczanie narodowych symboli w drugiej klasie


Symbole narodowe przedstawiają historię i charakter kraju. Nauczanie drugiego stopnia o typach symboli narodowych powinno obejmować konkretne przykłady z całego świata i praktyczne projekty mające na celu wzmocnienie sposobu, w jaki symbole mają znaczenie lub stanowią coś innego. Umożliwienie studentom identyfikacji symboli reprezentujących własne osobowości pomoże im zrozumieć, jak zwierzęta, flagi, zabytki i bohaterowie stają się symbolem całych krajów.

Typy symboli

Każdy kraj świata używa flagi do identyfikowania się. Niektórzy używają także krajowych zwierząt, drzew, popularnych punktów orientacyjnych, pieczęci, herbów i pieśni do reprezentowania kraju, jego historii i ludzi. Aby rozpocząć lekcję na symbole, możesz pokazać jakieś superhero symbole, takie jak pająk Spider-Mana, do klasy i poproś uczniów, aby identyfikowali bohatera, który reprezentuje. Możesz też używać logo firm, które mogą rozpoznać, na przykład McDonald's, Fisher Price, Hot Wheels i Barbie. Gdy uczniowie zrozumieją, jak symbol identyfikuje kogoś lub coś, możesz przejść do eksplorowania amerykańskich symboli narodowych, z których niektóre mogą mieć zastosowanie w Twojej klasie.

Symbole Stanów Zjednoczonych

Amerykańska flaga jest symbolem, który większość uczniów drugiego klas rozpozna w klasie. Omów, jak gwiazda flagi oryginalnej reprezentowała 13 pierwotnych kolonii i jak czerwone i białe paski nowoczesnych flag reprezentują te kolonie. Dziś gwiazdy reprezentują 50 stanów Stanów Zjednoczonych Ameryki. Innym symbolem USA jest orzeł łysy, wybrany ponieważ reprezentuje wolność, siłę i odwagę. Niektóre zabytki uważane są za symbole narodowe: Statua Wolności, Dzwon Wolności i Budynek Kapitolu.

Zwierzęta

Tak jak USA ma symbol zwierzęcy - łysy orzeł - wiele krajów na całym świecie wybrało zwierzęta, które reprezentują charakter swoich ludzi. Na przykład Republika Południowej Afryki wybrała wiosnę jako swoje zwierzę domowe, ale także krajowy ptak, niebieski żuraw. Tajlandzkim zwierzęciem jest słoń, Islandia jest sokołem, a Chile jest kondorem. W Anglii lew jest odwagą. Możesz zezwolić uczniom na wymianę zwierząt, których cechy czują się jako jednostki lub klasa.

Flagi

Oprócz symboli, kolory w flagach narodowych mają znaczenie. W Stanach Zjednoczonych, czerwony reprezentuje odwagę i odwagę, biały wyraża czystość i błękit, czujność. Flagi narodowe mogą połączyć zestaw kolorów i obrazy. Na przykład czerwone i czarne kolory flagi Libijskiej wraz z symbolem półksiężyca i gwiazdy stanowią różne aspekty walki ludności o niepodległość, podczas gdy zielony pas reprezentuje pokój i nadzieję dla przyszłych pokoleń. Po zapoznaniu się z dodatkowymi przykładami flag narodowych, uczniowie mogą tworzyć własne. Kolory powinny mieć znaczenie, podobnie jak wszystkie symbole, które zawierają w swoich konstrukcjach.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.