O redukcji zmarszczek RF

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

O redukcji zmarszczek RF


Technologia Radio Frequency (RF) to zabieg zmarszczek stosowany przez FDA obecnie stosowany w klinice przez wielu profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją skóry. Technologia ta zaczęła się jako rozwiązanie rozstępów, ale okazało się, że zmniejszenie zmarszczek z powodu wieku, nasłonecznienia i stresu.

Co to jest

Technologia RF pojawiła się po raz pierwszy w latach trzydziestych XX wieku. Obejmuje małe elektrody, które zaciskają skórę. Nowe postępy w dziedzinie kriogeniki umożliwiły urządzeniom RF pobudzanie najgłębszych warstw skóry bez uszkodzenia zewnętrznych warstw.

Rodzaje leczenia

Możesz kupić i używać własnego urządzenia do redukcji zmarszczek RF w domu. Na rynku jest wiele różnych marek; Niektóre z najbardziej popularnych modeli Accent, Aurora i Polaris. Są to urządzenia przenośne, zazwyczaj zawierające jedną lub więcej elektrod, które można zastosować do obszarów dotkniętych katastrofą. Maszyny mogą wykazywać gorące uczucie, gdy są stosowane.

Typowe wyniki

Wykazano, że redukcja zmarszczek RF zmniejsza wygląd szczupaków, baggy skóry wokół oczu i zmarszczek na czole, policzkach i szyi. Nie należy oczekiwać, że wyniki będą tak ekstremalne, jak chirurgiczne lifting. Leczenie RF może pomóc jedynie zmniejszyć nasilenie zmarszczek. Urządzenia RF działają na wszystkie odcienie skóry.

Ostrzeżenia

Niektóre efekty uboczne komercyjnych urządzeń do zmniejszania zmarszczek RF to obrzęk i zaczerwienienie. Niektórzy użytkownicy mogą zauważyć, że nawilżające skórę pomagają zmniejszyć dyskomfort. Aby być bezpiecznym, skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem leczenia zmarszczki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.