O wanienkach

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

O wanienkach


Wkłady do wanien są cienką powłoką, która jest zainstalowana na istniejącej wannie. Po zainstalowaniu, sprawiają, że wanna wygląda zupełnie nowa. Korzystanie z wanienki jest szybkim sposobem na przebudowę wanny. To, że niegdyś stara wanna mogłaby wyglądać zupełnie nowe.

Funkcjonować

Wieszak będzie okrywać jedynie nieostry wygląd starej wanny. Nie rozwiąże problemów z wanną. Jeśli wanienka jest przecieka, to musi być naprawiona, a nie pokryta wykładziną. W przypadku wanien, które działają prawidłowo, ale są noszone na zadrapaniach, wykładzina wannowa może zapewnić szybką naprawę.

Rodzaje

Wkłady wanny wykonane są z PCV lub akrylu. Wieszaki akrylowe są najbardziej popularnym wyborem, ponieważ są ogólnie uważane za bardziej atrakcyjne i są trwalsze. Wieszaki akrylowe są łatwe do czyszczenia i konserwacji. Są one również odporne na uszkodzenia spowodowane codziennym codziennym użytkowaniem. Wieszaki do łazienek są w różnych kolorach i stylach, co umożliwia szybką wymianę łazienki.

Korzyści

Wieszak może być lepszym rozwiązaniem niż wymiana wanny, gdy koszt lub czas to czynnik. Nie tylko są szybsze w instalacji, ale są tańsze. Cena zakupu wykładziny wanny i profesjonalnej instalacji zwykle wynosi 2000 USD. Wymiana wanny może być znacznie droższa i czasochłonna.

Uwagi

Podłogi wanny są klejone do istniejącej wanny, przy użyciu silnego kleju wytrzymałościowego. W przypadku konieczności wymiany wkładu wanienkowego nie można go łatwo usunąć. Wykładzina musi być wyciągana, co może spowodować uszkodzenie wanny. Nie jest to dobry pomysł, aby zainstalować wykładzinę wanną nad wanną, która nie jest poważnie uszkodzona, gdy proste wykończenie może rozwiązać problem. Wymiana wanny polega na tym, że na powierzchni wanny malowana jest specjalna powłoka. Refinishing jest tańszy niż wanienka i jest dobrym wyborem dla wanien, które mają minimalne uszkodzenia wzroku.

Expert Insight

W celu zapewnienia prawidłowej instalacji, licencjonowany hydraulik powinien zawsze instalować wykładzinę wanny. Jeśli wykładzina wannowa nie jest prawidłowo zainstalowana, może wyciekać i umożliwić przepływ wody między wykładziną a wanną. Woda przelewowa może prowadzić do wzrostu pleśni i przemieszczenia wykładziny wanny. Wieszak może również pęknąć, jeśli nie jest prawidłowo dopasowany. Licencjonowany hydraulik może również pomóc Ci ocenić, czy wykładzina wannowa jest najlepszym rozwiązaniem dla potrzeb przebudowy łazienki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.