Opłaty za Wykonawcę w Teksasie

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Opłaty za Wykonawcę w Teksasie


Niektóre państwa określają jasne, zwięzłe warunki, za jakie otrzymuje odszkodowanie za egzekwowanie majątku. Teksas nie jest jednym z nich, ale jego statuty są nieco dokładniejsze od stanów, które wymieniają jedynie rozsądne stawki bez podawania realnych wskazówek co do rozsądnego. Kod testowy w Texasie określa pewne reguły, chociaż mogą nie być szczególnie obfite.

Warunki woli

Jeśli decedent pozostawia szczegółowe instrukcje w jego woli, jak chce, aby jego wykonawca został zapłacony, jego życzenia przeważają, a kod testowy Texas nie angażuje się. Wola może ustalić konkretną opłatę lub powiedzieć, że wykonawca powinien otrzymać odsetek nieruchomości. Jeśli ta wola mówi, że wykonawca nie otrzyma żadnej rekompensaty, sąd w tym przypadku również zaszczyta życzenie zmarłego.

Silent Wills

Jeśli willa milczy i nie wspomina o wypłatie dla wykonawcy, prawo Texas przechodzi. Statuty twierdzą, że wykonawca ma prawo do 5 procent wszystkich pieniędzy, jakie mają majątek, podczas gdy w okresie próbnym. Ma również prawo do 5 procent wszystkich wydatków związanych z nieruchomościami, takich jak zapłata zadłużenia dłużnika. Nie obejmuje to środków pieniężnych lub rachunków, których zmarły miał w swojej własności w chwili jego śmierci, co należałoby do jego majątku. Jest to ograniczone do dochodu, w którym nieruchomość się zajmuje, a pieniądze wypłacane. Jeśli jednak probat okazuje się być warkniętym koszmarem, wykonawca może poprosić sąd o więcej pieniędzy. Sąd może zatwierdzić jej wniosek tak długo, jak jest to uzasadnione, zgodnie z tym, co inni wykonawcy zostali zapłaceni za obsługę równie skomplikowanych posiadłości.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.