Opryskiwacze do usuwania plam i usuwania moczu kota

Admin 3 Views 0 comments
Advertisement

Opryskiwacze do usuwania plam i usuwania moczu kota


Hank znów się z tym zapomniał, wyszczuplając swoje ściółki i dbając o interesy na swoim ulubionym dywanie. Chociaż oczyszczanie kota moczu jest frustrujące i trochę szalone, weź serce, które można oczyścić. Właściwe narzędzia i metoda mogą na stałe pozbyć się tego niepowtarzalnego funk.

Zaznaczasz miejsce

Będziesz musiał zlokalizować i wyczyścić bałagan Hank, aby zachęcić go do przechowywania go w swoim pudełku. Możesz nosić za nos, czołgając się na czworakach na podłodze, lub możesz uprościć trasę przy użyciu czarnego światła. Sklepy zoologiczne i sklepy internetowe mają czarne światła, które pokazują wszystkie plamy. W zaciemnionym pomieszczeniu przytrzymaj światło kilka cali nad powierzchnią i poszukaj sprayów moczu, zwykle w cienkim strumieniu lub niedyskryminujących plam moczu, które mają tendencję do występowania w kałużach. Zaznacz plamę albo taśmą lub nakreślając ją kredą, ponieważ nie widzisz jej w regularnym świetle.

Opryskiwacze plam i zapachów

Nie ma niedoboru produktów komercyjnych do czyszczenia po Hank. Cud cudowy jest bardzo popularnym plamką i zapachem wśród właścicieli zwierząt domowych. Inne dobrze znane marki to Urine Off, Simple Green, Stink Free, Tajemna broń natury i Bac Out. Unikaj produktów z użyciem amoniaku, ponieważ zwiększy ich zapach moczu, co może przyciągnąć Hank'a na scenę zbrodni.

Enzymy do plam i zapachów

Enzymatyczne środki czyszczące, takie jak Bac Out i Nature's Cud, działają poprzez rozkładanie związków w zapachu i są bardzo skuteczne w zwalczaniu plam moczu kota. Enzymy nie są żywymi organizmami, ale działają jak katalizatory i skierują się na konkretny problem - w tym przypadku moczu Hank'a - "jeść" mocz, pozostawiając resztę obszaru w czystości. Usunięcie zapachu zminimalizuje ryzyko, że Hank powróci do miejsca zbrodni na przyszłe depozyty. Poszukaj produktów neutralizujących zapachy, jeśli chcesz więcej niż usuwania plam.

Korzystanie z rozpylaczy

Każdy produkt posiada własny zestaw instrukcji obsługi, dlatego należy dokładnie przeczytać etykietę. Przetestuj odporność na zabrudzenia w małym, niepozornym obszarze zabrudzonej tkaniny. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli masz do czynienia z świeżą plamą moczu, wchłonąć tyle moczu, ile możesz z papierowymi ręcznikami, plamy plamki; Nie naciskaj ciężko, ponieważ skończy się zmuszanie moczu głębiej do dywanu lub tkaniny. Jeśli celem uczucia Hanka było coś, co można prania, będzie to dość łatwe do utrzymania plam i usuwania zapachów, jeśli znalazłeś to szybko.

Domowe opcje

Jeśli Hank jest zwykle bardzo wybredny w swoich nawykach na śmieci i miał starą, staromodną przygodę, może nie chcesz kupić butelki czystszej tylko na jednym użyciu. Są domowe opcje, które mogą cię zobaczyć poprzez pojedyncze zdarzenie lub dwa w porządku. Aerozol 1 część destylowanego białego octu do 2 części ciepłej wody działa dobrze; Mgła w okolicy moczu po blotowaniu papierowymi ręcznikami. Efektem jest również koktajl 15 uncji nadtlenku wodoru, 2 łyżki sody do pieczenia i 2 spłukiwane mydło ręczne zmieszane ze sobą, po sprawdzeniu miejsca na trwałość farby z nadtlenku wodoru.

Zapobieganie jest najlepsze

Jeśli Hank przemknie wszędzie, ale będzie miał pojemnik na śmieci, powinien zobaczyć weterynarza. To nie jest nietypowe dla kotów z problemami dróg moczowych ominięcie pola. Jeśli dostanie czysty rachunek zdrowia i ma kruchość, spróbuj przenosić pudełka na śmieci, gdzie on jest oddawanie moczu. Jego pojemnik na śmieci powinien być wystarczająco duży, aby mógł komfortowo dbać o sprawy, utrzymywać czyste i świeże.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.