Organiczne alternatywy dla Acetonu

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Organiczne alternatywy dla Acetonu


Standardowe usuwanie paznokci z acetonu jest koniecznym złu dla tych, którzy lubią utrzymywać paznokcie manicure, pedicured i malowane; Podczas gdy pomaga utrzymać wygląd paznokci, odpręża się z chemikaliów i może być nieprzyjemny w użyciu i być w pobliżu. Co może nie wiedzieć, że istnieją inne wolne od acetonu alternatywy, które mogą utrzymać paznokcie piękne, bez wszystkich surowych substancji chemicznych.

Odpylacze nawozowe

Wiele organicznych środków do usuwania paznokci na rynek ma charakter uprawy, co oznacza, że ​​są one wytwarzane z użyciem soi lub fermentacji, takich jak buraki cukrowe i kukurydza. Odmiany te ulegają biodegradacji, co czyni je szczególnie atrakcyjnymi dla tych, którzy poszukują przyjaznej dla środowiska opcji. Choć każda marka ma własną formułę i proces produkcyjny, wiele z nich pochwala się, że są wolne od szkodliwych substancji chemicznych, takich jak formaldehyd --- i że nie testują na zwierzętach. Jedną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest to, że niektóre z tych produktów są zgodne tylko z naturalnymi odmianami do paznokci, a nie tradycyjnymi, codziennymi paznokciami.

Odpady na bazie wody

Lakiery do paznokci na bazie wody i środki do usuwania paznokci zawierają mało lub nie zawierają lotnych związków organicznych. Lotnymi związkami organicznymi są związki chemiczne organiczne, które mogą mieć negatywny wpływ zarówno na zdrowie krótko-, jak i długoterminowe, jak również na środowisko. Rządy państw członkowskich podważały stosowanie produktów zawierających lotne związki organiczne, otwierając tym samym rynek nabieralców do paznokci na bazie wody. Tego rodzaju polerki do paznokci najlepiej sprawdzają się w wodzie na bazie polerowania paznokci i mogą zająć trochę więcej roboty, aby pozbyć się odmian polskich niż chemicznych, zwłaszcza jeśli masz suche, sztywne paznokcie.

Odświeżacze zapachowe

Dużo apelu o stosowanie różnorodnych organicznych środków do usuwania paznokci wynika z faktu, że nie ma silnego zapachu chemicznego; Z tego powodu wiele produktów ekologicznych dostępnych na rynku jest zaniżone. Jednak niektóre firmy zaczęły dodawać olejki eteryczne do formuły. W zależności od firmy istnieją różne wybory do perfum. Niektóre z najbardziej typowych produktów pachnących to lawenda i drzewo herbaciane.

Homemade Removers

Mimo, że coraz więcej opcji dla różnych organicznych środków do usuwania paznokci dostępnych na rynku, możesz zrobić własną odmianę bez acetonu w domu, aby zaoszczędzić czas i pieniądze. Jedna sztuczka polega na zastosowaniu nowej, grubej warstwie paznokci na wierzchu starej warstwy; Przed wyschnięciem, użyj bawełnianego wacika lub podkładki, aby wyczyścić nową warstwę, a następnie zabrać ze sobą stare.

W przypadku bardziej intensywnego, ale naturalnego procesu, moczyć paznokcie w gorącej wodzie przez około 15 minut, a następnie zeskrobać zmiękczoną warstewkę do paznokci. Inne opcje obejmują stosowanie octu, owoców cytrusowych, przecieranie alkoholu lub pasty do zębów, a także użycie wacika lub podkładki do czyszczenia paznokci.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.