Plusy i minusy Natural Stone Floors

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Plusy i minusy Natural Stone Floors


Kamień naturalny, elastyczny materiał podłogowy to świetny sposób, aby dodać piękno do każdego pomieszczenia w domu. Posiada kilka zalet i wad, więc waż się wszystkie wady i korzyści przed wybraniem naturalnego posadzki kamienia.

Rodzaje

Podłogi z kamienia naturalnego są w wielu różnych typach, każdy z własnymi pozytywnymi i negatywnymi cechami. Te typy to marmur, piaskowiec, granit, łupek i wapień.

Temperatura

Podłoga z kamienia jest chłodnym materiałem, który może być zarówno wadą, jak i korzyść dla właścicieli domów, w zależności od klimatu, w którym mieszkasz. Na przykład ludzie w ciepłym klimacie mogą cieszyć się chłodną podłogą pod stopami, ale ci, którzy wytrzymują zimne zimy Nie mogą cieszyć się kamienną podłogą w chłodne, zimowe poranki.

Koszt

Jedną z największych wad naturalnego posadzki kamiennej jest cena samych płytek. Instalacja płytek kamiennych jest również stosunkowo dużym przedsięwzięciem, więc właściciele domów mogą chcieć przygotować się na ewentualne koszty wynajmu instalatora płytek. Według Home Wyse, płytki kamienne mogą zawierać się w przedziale od 300 do 800 USD w cenie, a dodatkowe 900 do 2 900 dolarów na instalację. Łącznie dla właścicieli domów z kamienia naturalnego mogą być ceny od 9 do 18 USD za stopę kwadratową, w zależności od jakości kamienia. Może to być porównane z ceną posadzki laminowanej faux, która według Home Depot wynosi mniej niż 5 USD za stopę kwadratową.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.