Pomysły na malowanie w sypialni głównej z białymi meblami

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Pomysły na malowanie w sypialni głównej z białymi meblami


Białe meble mają klasyczny i elegancki wygląd. Po wybraniu odpowiednich kolorów farb do mebli sypialni tego rodzaju kolor uzupełnia meble i sprawia, że ​​jest on centrum uwagi. Niewłaściwy kolor może wymyć pokój. Na przykład biała farba z białymi meblami sprawia, że ​​pokój czuje się jak klasztor. Pomysły na malowanie w sypialni z białymi meblami obejmują odcienie, które wywołują dramatyczne wrażenie lub otwierają przestrzeń.

Czarny i biały

Czarno-biały to klasyczna kombinacja kolorów, która działa dobrze w sypialni. Sztuczką jest użycie koloru białego do czarnego ramienia. Błyszcząca, czarna farba na ścianach sprawia, że ​​czarno nie wygląda zbyt męsko i zapobiega dominacji koloru pomieszczenia. Białe koronki lub biała obwódka wokół sypialni utrzymuje również czarną barwę dominującą. Możesz nawet zamienić kolory poprzez malowanie dwóch ścian w pomieszczeniu na czarno i dwóch ścianach na biało lub przy użyciu czarnych ścianek z białą kolejką krzesełkową. Podobny wygląd wymaga użycia szarych ścian. Szary z białymi meblami zapewnia podobny odczuwalny charakter czerni i bieli, ale nie jest tak ciężki. Szary jest też łatwiejszy do pomalowania, jeśli zmienisz zdanie lub schemat kolorów w przyszłości.

Odcienie światła

Mniejsze pokoje mają skłonność do czuć się mocno, a niewłaściwy kolor może tylko pogorszyć problem. Kiedy wybierzesz ciemny kolor, taki jak czarny lub brązowy, sprawi, że pokój będzie jeszcze mniejszy. Jasniejszy kolor pomaga otworzyć przestrzeń. Odcienie światła odbijają światło i odbijają je wokół pomieszczenia, sprawiając, że czuje się większy. Jeśli używasz białego mebla w pokoju, musisz wybrać kolor farby, który działa z białymi. Dobrym wyborem jest pastelowy żółty lub zielony kolor. Odcienie bieli lub kremu nadają pomieszczeniu monochromatyczny wygląd, który może sprawić, że pokój będzie mniejszy.

Jasne odcienie

Bardziej jaśniejsze odcienie nie tylko pracują z białymi meblami w sypialni głównej, ale także tworzą bardziej śmiałe i dramatyczne spojrzenie w pomieszczeniu. Ciemny las zielony lub jasny stodoły czerwony to kilka wyborów. Kolory podkreślają ostrość białego mebla, dzięki czemu wyglądają czyste i jasne. Jeśli martwisz się o kolor farby przytłaczający przestrzeń, dodaj wierzchołek korony wzdłuż górnej ścianki.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.