Pomysły na promocje dla restauracji

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Pomysły na promocje dla restauracji


Istnieje wiele znakomitych pomysłów promocyjnych dla restauracji o różnych stylach i smakach. Niektórzy pracują lepiej od innych, ale wszystkie sprawdzone bonki, częste karty diner, kupony referencyjne i znaki promocyjne są sprawdzonymi zwycięzcami. Turyści z powodzeniem wykorzystali jeden z nich, aby przyciągnąć nowych klientów i utrzymać uznanych klientów powracających, nagradzając ich za ich stały patronat.

Karty Prezentowe

Oferowanie upominków to doskonały sposób, aby zachęcić swoich bywalców do pozyskiwania nowych klientów. Zaproponuj, aby kupili je jako prezenty dla nauczycieli, sąsiadów i wszystkich, którzy mieszkają w okolicy i wychodzą do jedzenia. Możesz zaoferować bezpłatne przystawki, desery lub całe posiłki; Buy-one, get-one-free promocje; Lub certyfikatów w pewnych kwotach. Możesz także zaoferować bonki upominkowe, które można wykupić tylko w określonym czasie, aby zwiększyć sprzedaż w czasie powolnym.

Często Gość Bufet / Brunch Cards

Częste karty gości będą prawdziwym hitem wśród stałych klientów i mogą zachęcać nowych dinerów do powrotu. Twoim jedynym kosztem jest drukowanie kart wizytówek i decydowanie o oferowanej nagrody. Możesz zaoferować darmowy napój po tym, jak ktoś kupił 10 drinków i może pokazać swoją dziurkowaną kartę, aby to udowodnić ... albo może zdecydujesz się "napierać" na posiłki lub brunch, a po zakupie pięciu lub dziesięciu posiłków oferować darmowe graty. Karty te mogą szybko dodać do nagrody dla najlepszych klientów, budować lojalność i zwiększyć Twoją firmę.

Bony Kompensacyjne dla Pracowników Marketingowych

Ta wspaniała technika zaczyna się od Ciebie i Twojego zespołu, przekazując kupony tak wielu potencjalnym klientom, jak tylko znajdziesz, w tym sąsiadów, lokalnych przedsiębiorców i znajomych spoza społeczności. Kiedy ktoś patronuje restauracji w oparciu o otrzymanie kuponu, nie tylko klient oszczędza do 20 procent swojego posiłku, ale osoba, która skierowała się na nową restaurację, również dostaje niewielką premię ... tworząc sytuację, gdy wszyscy wygrywają, kolacja , Referrer i restauracja.

Okna reklamowe

Bardziej podstawową techniką promocyjną jest umieszczanie specjalnych ofert tygodniowych na drzwiach wejściowych, dzięki czemu klienci widzą ich podczas wchodzenia do restauracji. Powinny mieć duży rozmiar i mieć bardzo barwny i czytelny tekst i grafikę, w pełni opisujący kuszący dom specjalny. Jest to okazja, aby być kreatywnym i oferować przedmioty dostosowane do określonych porach roku, a nawet pewnej społeczności, tj. Azteckiego burgera, który obchodzi San Diego State University.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.