Proces uszczelniania kremów włosowych

Admin 19 Views 0 comments
Advertisement

Proces uszczelniania kremów włosowych


Krople do włosów to twarde, skierowane ku dołowi skale tworzące zewnętrzną warstwę włosów. Jak zauważa "National Journal of Homeopathy", kremy do włosów to "dodatki naskórka". Ludzkie krosty włosów zwykle leżą płasko, ale czasem mogą się przylepiać, powodując szorstkie włosy. Substancje chemiczne w farbach do włosów, gorącej wodzie, za dużo wilgoci i wiatru oraz na zimno to niektóre z rzeczy, które sprawiają, że włosy są skrzepowane. Uczenie się sztuczek w celu uszczelnienia okruchów włosów jest tajemnicą błyszczących, gładkich włosów.

Zimna woda

Wiele osób zaleca płukanie włosów zimną wodą w celu poprawy połysku i zmniejszenia frizz, ponieważ zimna woda pomaga spłaszczyć i uszczelnić włosy. Użyj zimnej zimnej płukanki jako ostatniej rzeczy, którą wykonujesz przed opuszczeniem prysznica.

Suszenie

W przypadku suszenia włosów na suszy, należy użyć dyszy i skierować suszarkę do włosów w kierunku końca włosów. Ta technika spłaszcza włosy. Użyj ustawienia chłodzenia powietrza w suszarce rozdrabniającej jako ostatniego etapu, aby zachęcić do zamykania okruchów włosów.

Prawidłowe pH

Włosy mają średnie pH wynoszące 5. Szampony mogą czasem powodować, że pH włosów staje się niezrównoważone, co przyczynia się do szorstkich poczynków. Ocet ocetu jabłkowego jest jednym ze sposobów na zrównoważenie pH włosów. Użyj 1/2 łyżki. Do 1 łyżki. Octu jabłkowego wymieszanego z 1 szklanką wody po szamponowaniu i wlaniu mieszanki na włosy, unikając skóry głowy. To zależy od tego, czy spłukuje się mieszaninę octu jabłkowego z włosów, czy nie, ale zapach octu będzie rozproszony po wyschnięciu włosów.

Czyszczenie

Włosy często zawierają buildup z produktów, szamponu i odżywki. Buildup podnosi naskórek, nie pozwalając na uszczelnienie. Używaj szamponu klarującego lub głęboko czyszczącego na włosach raz w tygodniu, aby usunąć włosy.

Obrazy olejne

Niektóre oleje mają dodatkową zaletę uszczelniania skórek włosów. Głowa ludzka naturalnie wytwarza swój własny olej - sebum, który chroni włosy. Częste szampon myje sebum. Szamponowe włosy mniej - najlepiej raz lub dwa razy w tygodniu - i codziennie szczotkuj włosy szczotką szczotkową, aby pomóc włosom łoju. Aby dodać trochę dodatkowej ropy w razie potrzeby, szczególnie w zimie lub w suchym klimacie, użyj oliwy z oliwek. Załóż jedną lub dwie krople oliwy z oliwek na palcach i rozprowadzaj olej przez końce i dolne części włosów.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.