Projekty Lariat Rope

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Projekty Lariat Rope


Liny Lariat, powszechnie znane jako lassos, są świetnym materiałem do tworzenia szerokiej gamy zachodnich rękodzieła i dekoracji. Dostępne w naturalnych kolorach od jasnobrązowego do zielono-szarego, liny lityczne można myć i farbować, aby pasowały do ​​niemal każdego koloru. Więc kiedy jesteś gotowy, aby zrobić inspirowany zachodem element dekoracyjny lub prezent, rozważyć opracowanie niektórych z tych learowych projektów liny.

Kosze

Kosze i miseczki o wszystkich kształtach i rozmiarach są popularnym projektem rzemieślniczym, wykorzystującym stare liny lityczne. Najpierw zluzuj laskę do żądanego rozmiaru i kształtu, a następnie użyj lutownicy do stopienia liny razem w odstępach od 1 do 2 cala. Kosze i miski można dostosowywać akcesoriami, w tym konosami, metalowymi medalionami używanymi przez kowbojów, skórzane lub tkaniny, a także produkty zwierzęce, takie jak poroża lub pióra.

Granice

Korzystanie z emerytury liny liny jako ramy lub granicy jest świetnym sposobem na dodanie elementu zachodniego do niemal każdego wystroju. Granice ścian liny tworzą atmosferę farmy kowbojów w każdym pomieszczeniu i utrzymują wyrafinowane, choć rustykalne spojrzenie przez lata. Liny Lariat tworzą również atrakcyjne ramy i obramowania zegarów, lusterek, fotografii i pudełek cieniowych, zwłaszcza tych, które wykazują antyczne zużycie lub narzędzia. Elastyczne lassos można nawet skręcać w kształty, słowa i nazwy, aby nadać ramce lub granicy osobisty kontakt.

Wieńce

Liny Lariatowe są często zwijane i topione razem, tworząc atrakcyjne wieńce, które mogą być zawieszone na drzwiach, ścianach lub wolnostojących haczykach. Chociaż mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze, większość rzemieślników tworzy wieńce lasso o średnicy 18 cali, a zwoje można zamocować razem z pasami ze skóry, gorącym klejem lub drucikiem. Kwiaty świeże lub konserwowane są często ozdobą dla wieńców litycznych, ale inne akcesoria zachodnie, takie jak ostrogi, rękawice robocze, frędzle ze skóry lub metalowe klamerki czynią wiele dodatków do wieńców wykonanych z lassos.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.