Przedszkole Lekcje na Symbole Ameryki

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Przedszkole Lekcje na Symbole Ameryki


Wprowadzenie studentów do historii Stanów Zjednoczonych na poziomie przedszkolnym daje nauczycielom możliwość nauczenia podstawowej Americany, że bardziej zaawansowane klasy nie mają czasu. Przedstawiając tylko kilka najważniejszych symboli o znaczeniu narodowym z kilkoma twórczymi projektami i instrukcjami, przedszkolacze mogą nauczyć się rozpoznawać i zrozumieć znaczenie tych symboli oraz stworzyć podstawę do studiowania historii Ameryki Południowej w późniejszym czasie.

Orzeł Łysy

Kongres wybrał łysego orzeł jako godło narodowe w 1782 roku ze względu na jego majestatyczny wygląd, siłę i długowieczność. Dzieci mogą widzieć łysego orzeł na ćwierć, dolara, znaczku pocztowym i na wybranych flagach państwowych. Amerykanie wierzą, że zdolność łydki orzeźwiającej się przez niebo reprezentuje wolność. Możesz mieć przedszkolaków utworzyć łysy orły, ale zamiast trzymać 13 strzał i gałązkę oliwną, oznaczającą uprawnienie Kongresu do pokoju lub wojny, jak widać w pieczęci prezydenckiej, zachęcaj ich do narysowania czegoś, co uważają, że orła lub wolność chroni, Takich jak ich dom lub ich rodzina.

Gwiazdy i paski

Korzystając z obrazu szycia Betsy Ross, możesz wytłumaczyć przedszkolakom, że tradycja przypisuje jej pierwszą flagę amerykańską. Możesz wyjaśnić znaczenie gwiazd i pasów jako pierwotnych kolonii i obecnych 50 stanów. Wzmocnij pomysł, że flagi są wizualną wiadomością z własnej historii, badając Twoją flagę państwową. Uczniowie mogą zaprojektować flagę reprezentującą szkołę, rodzinę lub inną grupę, do której należą, upewniając się, że każdy kolor lub wzór, który używają symbolizuje określoną cechę.

dzwon Wolności

Pierwotnie oddany w 1752 r., Bell Liberty był znany jako State House Bell, ponieważ wisiał w Pensylwanii State House, czy Independence Hall. Dzwon był podżegowany i ogłoszono, aby upamiętnić wiele momentów w kolonialnej Ameryce. Dzwon rozbił się w 1835 roku na pogrzezie ojca założyciela Johna Marshalla. Korzystając z plastikowych pojemników i wagi na sznurku, możesz pomóc uczniom zbudować własne dzwony. Poproś ich, aby napisali lub dyktowali ogłoszenie i ogłosili swój tekst po dzwonku.

Statua Wolności

"Historia Statua Wolności" Betsy Maestro to tekst o wiekowo wyrafinowanych ilustracjach, zapewniający przedszkolakom solidną historię słynnego pomnika. Jeśli chcesz szybką sztuczną statystykę, możesz stworzyć własną kolczastą koronę i pochodnię, a nauczyciel recytuje "The New Colossus" Emmy Lazarus. Możesz poprowadzić dyskusję na temat wiersza, wyjaśniając, jak Statua Wolności powitała tysiące imigrantów Przybywając do Nowego Jorku, co oznacza nowe życie i nowy początek w Ameryce.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.