Przeprowadzam się i nie wiem, od czego zacząć Mój dom wypoczynkowy

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Przeprowadzam się i nie wiem, od czego zacząć Mój dom wypoczynkowy


Proces poruszania się - czy to po drugiej stronie ulicy, czy w całym kraju - może być przytłaczający, zwłaszcza jeśli chodzi o znalezienie nowego miejsca do życia. Lokalizacja, udogodnienia i, oczywiście, budżet wszystko odgrywają rolę w znalezieniu odpowiedniego mieszkania. Uruchom polowanie na mieszkanie, wyszukując Internet, spoglądając na miejsca osobiście i pytając o rekomendacje, także od profesjonalistów.

Agencje nieruchomości

Agenci nieruchomości nie tylko dla tych, którzy kupują dom - mogą pomóc Ci znaleźć wynajem. Profesjonalista może być szczególnie pomocny, jeśli przenosi się z daleka i nie zna okolic lub kompleksów apartamentów. Agent nieruchomości po wskazaniu właściwego kierunku może również pomóc w wynegocjowaniu czynszu, depozytu zabezpieczającego lub dzierżawy, zgodnie z "Wall Street Journal", a także uniknąć wynajmu w miejscu zamieszkania lub w jego pobliżu.

Internet

Dzięki internetowi nowa społeczność jest na wyciągnięcie ręki - niezależnie od tego, jak daleko jest geograficznie. Rozpocznij wyszukiwanie w witrynach poświęconych wynajmowaniu mieszkań, aby zobaczyć, co tam jest. Możesz zacząć zawęzić niektóre opcje oparte na planach podłogowych, zdjęciach, zasadach i czynszach. Po wybraniu kilku wyróżnień kontynuuj swoje badania internetowe, sprawdzając społecznościowe fora dyskusyjne, gdzie można uzyskać informacje zwrotne od lokalnych mieszkańców, strony internetowej Izby Handlowej, która może dać poczucie firmom w tej dziedzinie, Oraz stronę działu policji, która da Ci poczucie bezpieczeństwa w okolicy.

Odwiedź obszar

Jeśli poruszasz się na dalekie odległości, nie zawsze możesz spędzić dużo czasu w nowym mieście. Chociaż możesz poprosić znajomego lub agenta nieruchomości o jego zasięg, staraj się przynajmniej raz na dwa wizyty przed podpisaniem umowy najmu. Zdjęcia i wideoklipy pokazują tylko tyle, że łatwo można ukryć problemy, takie jak pleśń, pies sąsiadujący lub niegrzeczny personel zarządu apartamentem. Jeśli nie możesz wcześniej dotrzeć do miasta, rozważyć zamieszkanie w tymczasowej obudowie, na przykład długoterminowy hotel, aby poznać teren i potencjalne przestrzenie mieszkalne.

Zalecenia na temat usta

Najbardziej wiarygodne zalecenia pochodzą od osób, które znasz, którzy mieszkali w lub w pobliżu budynku lub kompleksu mieszkalnego, którego rozważasz. Jeśli mieszkasz w okolicy, zapytaj przed rozpoczęciem wyszukiwania apartamentu, aby poznać miejsca o dobrej reputacji. Solidna rekomendacja może uniemożliwić przeniesienie się do mieszkania znanego z intrygujących właścicieli lub karaluchów.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.