Ręczne narzędzia do pielęgnacji kabli

Admin 6 Views 0 comments
Advertisement

Ręczne narzędzia do pielęgnacji kabli


Narzędzia Franklin Fueling są niezbędne dla wielu elektryków i robotników budowlanych. Narzędzia ręczne są ważne, gdy pracownicy nie korzystają z maszyn o wysokiej mocy, aby wykopać wykop lub wykopać rury kablowe. Ważne jest, aby pracownicy przestrzegali ostrzeżeń o bezpieczeństwie we wszystkich narzędziach i przestrzegali przepisów państwowych i lokalnych w trakcie procesu grzebania.

Narzędzia elektryczne

Wiele urządzeń zasilanych bateryjnie lub gazowo jest ważnym narzędziem ręcznym używanym podczas chowania kabla. Zdaniem Franklina Fuelinga często konieczne jest przecięcie betonu przy chowaniu kabla. Piły do ​​betonu i wiertarki są ręczne narzędzia przydatne do tego procesu. Piły są często napędzane gazem i mogą być wyposażone w ostrza o regulowanej głębokości, umożliwiające alternatywne cięcie. Wiertła przemysłowe są zazwyczaj elektryczne lub akumulatorowe i są stosowane z wiertłami z węglików spiekanych. Sprężarki powietrza są również przydatne do usuwania gruzu z długich odcinków przewodów kablowych lub rowów betonowych. Przedłużacze wysokiego napięcia są niezbędne do zasilania energią elektrycznie naładowanego sprzętu.

Narzędzia ręczne

Szeroki wybór narzędzi ręcznych jest przydatny w ręcznych narzędziach do wykonywania kabli. Młoty udarowe i dłuta zimne, są używane do łamania nietypowych odcinków bloku betonowego; A według Franklin Fueling młoty udźwigu są najskuteczniejsze przy ważeniu co najmniej czterech kilogramów. Wkręty i klucze są potrzebne do mocowania i odłączania maszyn i przewodów kablowych. Dodatkowo nożyki do cięcia i noże użytkowe są przydatne do cięcia kabli.

Narzędzia bezpieczeństwa

Narzędzia zabezpieczające są niezbędne, aby pracownicy byli skuteczni i nie narażeni na szkodę. Według Franklin Fueling okulary ochronne są konieczne, gdy używasz wszystkich ręcznych narzędzi ręcznych i ręcznych, aby zapobiec dostaniu się zanieczyszczeń do oczu. Rękawice gumowe są potrzebne do ochrony skóry przy nanoszeniu szczeliw silikonowych lub przy użyciu innych form uszczelniaczy lub paliwa. Podczas cięcia dużych, ostrych materiałów lub rur lutowniczych należy nosić również maski ochronne.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.