Ręcznie robione śliniacze dla dorosłych

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Ręcznie robione śliniacze dla dorosłych


Każdy zasługuje na ich godność, w tym tych, którzy nie są w stanie karmić się łaską. Dorosłe śliniaczek zapewnia łatwe rozwiązanie czyszczenia, czy osoba o mniejszej pojemności nadal karmi się, czy też opiekun go karmi. Łatwe do wykonania szlafroki z tkaniny frottowej zapewniają łatwe środki zaradcze, aby utrzymać czystość i suchość odzieży.

Materiały montażowe

Zbuduj podstawowe materiały do ​​szycia i kilka materiałów. Potrzebujesz maszyny do szycia ustawionej na szeroki ścieg. Zygzakowa ścieg działa dobrze, podobnie jak trójstopniowy zygzak. Jeśli używasz kontrastującego nici, ozdobny ścieg dodaje szczegóły. Dodatkowo potrzebujesz nożyczek, gwintów uniwersalnych, ręczników kąpielowych (około 27 na 52 cali), 9-calowych płyt kołowych lub talerzy na obiad, dwa pakiety 3-stoczniowe z podwójnie złożoną, podwójnie szeroką tasiemką , A kawałek taśmy hakowej i pętli 1 na 2 cale.

Przygotuj Ręcznik

Wytnij obficie krawędzie i obrzeża krawędzi ręczników. Tkane krawędzie, które nie są grube mogą być pozostawione na miejscu. Przytnij ręczniki do rozmiaru, jeśli pożądane jest mniejsze rozmiary. Złóż dolną krawędź 1 cala w prawo i zszywaj. Aby utworzyć połowę - wszystkie kieszenie, złożyć dolną krawędź ręcznika w odległości 6 cali od prawej strony i zszywaj wzdłuż bocznych krawędzi i przez złożone dno. Umieść 9-calową płytę kołową na ręczniku, nawet z centrując i wyśrodkowaną wzdłuż górnej krawędzi ręcznika. Zaznacz wokół talerza, a następnie wynij okrąg, pozostawiając górną część okręgu otwartego. Przytnij ostre krawędzie klapek tak, aby były zaokrąglane.

Wykańczanie krawędzi

Utwórz jedną długą taśmę stronniczą przez zszywanie krótkich końców taśmy stronniczości, prawych boków i rozłożonych końców. Wciśnij palcem otwarte szwy, a następnie ponownie. Począwszy od krawędzi bocznej, obiąż dwie strony taśmy stronniczości wokół krawędzi ręcznika, jak wypchanie taco. Zszyj wszystkie warstwy razem. Napełnij taśmę i stitch w trakcie pracy. Kontynuuj wokół całej bib. Trim wiązania stronniczości, tak aby zachodziła na siebie, gdzie zaczęła się o 1/2 cala. Powinny być powiązane, ścieg na miejscu i z tyłu ściegu, aby zabezpieczyć.

Przymocuj taśmę z taśmy i haka

Umieść drugą stronę haka na haku i pętli do góry, na jednej z górnych klap, co najmniej 1/4 cala od krawędzi taśmy naciągowej. Ustaw maszynę do prostego ściegu. Szyj zaczep do klapy. Umieść drugą stronę taśmy, pętlę do góry, na drugiej klapce, gdzie naturalnie zachodzi na drugą stronę taśmy. Ścisnij taśmę pętli w miejscu.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.