Restauracje rybne i Owoce morza w Rockland County, Nowy Jork

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Restauracje rybne i Owoce morza w Rockland County, Nowy Jork


Rockland County, na przedmieściach lub na Manhattanie, oferuje mnóstwo restauracji z owocami morza z wieloma atmosferami od osobliwego i kiczowatego do Nowego Jorku wyrafinowane. Restauracje w hrabstwie Rockland serwują potrawy z owoców morza, podawane z smakami i stylami przygotowywania różnych potraw, przyrządzane na bazie rozmaitych potraw.

Restauracja Cornetta's Seafood

Restauracja i restauracja z rybami w miejscowości Cornetta, położona w Piermont, oferuje przyjazną rodzinną restaurację nad brzegiem rzeki Hudson z barem, kryty, odkryty i prywatny salon z imprezami. Ta nieformalna restauracja serwuje szereg potraw z owoców morza i obejmuje owoce morza w przystawkach z makaronu, a także takie atrakcje jak raviolis homara, krewetki i kurczak z kurczaka. Cornetta oferuje różne przygotowania od 1 do 3 funtów. Maine homary i funkcje Friday Lobster Night specials. Podmioty są w przedziale cenowym od $ 16.95 do $ 32.95 lub ceny rynkowej. Restauracja Cornetta czynna jest od poniedziałku do czwartku od południa do godziny 22:00 i do godziny 23:00 w piątki i soboty. Niedzielne godziny są od południa do godziny 21:00

Restauracja Cornetta's Seafood

641 Rzeka Rd.

Piermont, NY 10968

845-359-6812

Cornettas.com

Duke Ocean Grill

Duke Ocean Grill, położony w Tappan, to ekskluzywna restauracja sushi i owoców morza, która serwuje również potrawy z mięsa i dostarcza menu dla dzieci. Restauracja oferuje 400 miejsc siedzących w głównej sali jadalnej, wyposażoną w salę konferencyjną, która może pomieścić 200 osób i jadalnię na wyższym poziomie. Miejsca siedzące są dostępne wokół próżniowego paska sushi, dodając rozrywki do posiłków, ponieważ goście oglądają kucharzy przygotowujących różne potrawy. Duke Ocean Grill serwuje potrawy kuchni azjatyckiej i amerykańskiej, przygotowując sushi z karty, bułki, talerze i przystawki z sushi, które zawierają dania morskie, takie jak małże, ahi tuńczyk, homar i krewetki. Kaczki, mięso, dania z kurczaka i makaronu są dostępne dla osób spoza owoców morza. Od września 2010 r. Koszt przystawek wynosi od 17 do 28 USD. Duke Ocean Grill serwuje obiady od poniedziałku do piątku od 11:30 do 14:30 i kolacje od 5:00 do 22:00 w piątki do 11:00. Restauracja czynna jest w weekendy w weekendy, kończąc o godzinie 23:00 w soboty i 22:00 w niedziele.

Duke Ocean Grill

37 Rt. 303

Tappan, NY 10983

845-680-6631

Dukeoceangrill.com

Dom Hudson

Dom Hudson w Nyack mieści się w odrestaurowanej wieży i więzieniu, pochodzącym z XIX wieku. Restauracja oferuje relaksujące środowisko z barem, rozrywką na żywo i nieformalną kolacją. Menu skupione na owocach morza zapewnia mieszankę ryb, skorupiaków i przystawek mięsnych, w tym ciasta z kraba, łososie, tartara z tuńczykiem, ostrygi, smażone kalmary, tuńczyk żółto-żółtko, przegrzebki z nurkiem oraz przedmioty z surfowania i trawy. W Hudson House serwowane są brunch, lunch i kolacja, a godziny pracy różnią się w zależności od sezonu.

Dom Hudson

134 Główna ulica

Nyack, NY 10960

845-353-1355

Hudsonhousenyack.com


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.